Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Lider Çerçioğlu: Atatürk’ün İhtilallerini, Efeler Üzere Savunacağız ve Sonsuza Dek Yaşatacağız


Lider Çerçioğlu: Atatürk’ün İhtilallerini, Efeler Üzere Savunacağız ve Sonsuza Dek Yaşatacağız

Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü için bir ileti yayımladı.

Başkan Çerçioğlu bildirisinde şunları kaydetti:

Tarih hep cesurları ve insanlık için hayatlarını adayanları inancı uğruna gözünü kırpmadan çaba eden onurlu insanları müellif. Aydın’ımız ismini tarihe altın harflerle yazdıran bu onurlu, fedakar, yürekli ve kahraman insanlara vatan olmuştur.

Bu vatan kesiminde yanan ulusal uğraş ateşi, Anadolu’nun her yanına ışık saçmış ve yürek vermiştir. Kahraman cetlerimiz, tüm imkânsızlıklara karşın, özgürlük ve bağımsızlık için gözünü kırpmadan canını feda etmiştir.

Aydın’ın mert yürekli Efeleri de, Ulusal Çabamızın Başkomutanı ve çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Başkan Mustafa Kemal Atatürk’ün müsaadeden gidip düşman işgalini şiddetle reddetmiştir.

İki sefer işgal edilip, iki kez ulusal kurtuluş gayreti veren ve özgürlüğünü düşmandan söküp alan tek kent Aydın olmuştur.

Aziziye, Erbeyli ve Malgaç baskınlarını gerçekleştiren Yörük Ali Efe, Demirci Mehmet Efe, Albay Şefik ve Çete Ayşe üzere ölümsüz kahramanlarımız, zafere ulaşan bu ulu çabanın unutulmaz isimleridir.

Bu özgürlük destanının kahraman isimlerinin torunları olarak bizler de büyük bir gururla Aydın’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını kutluyoruz.

Bir asrın şahit olduğu özgürlük ve bağımsızlık günümüz olan 7 Eylül kutlu olsun!

Yüzyıllar uzunluğu sürecek olan bu destanın birinci asrına şahit olmanın verdiği gururu, tüm Aydınlılar üzere kalpten hissediyorum.

Bizler de atalarımızın müsaadeden giden Aydın’ın Efeleri olarak yüzyıllar boyunca cumhuriyetin kahraman askerleri olmaya devam edeceğiz. Ulu Başkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ihtilallerini, Efeler üzere savunacağız ve sonsuza dek yaşatacağız.

Başta Büyük Lider Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, ulusal gayret periyodunda bağımsızlık uğruna hayatını ortaya koymuş tüm kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Kutlu olsun 100 yıllık ulu kurtuluş destanımız, kutlu olsun özgürlük ve bağımsızlık günümüz.

Yaşasın, kahraman Efelerimiz ve yürekli cetlerimiz.

Yaşasın, tam bağımsız, çağdaş, demokratik ve laik Türkiye Cumhuriyeti.

Yaşasın, özgür bir vatanın yurttaşları olmamızı sağlayan Büyük Başkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk!

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 27 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir