Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Lider Ecevit Keleş’ten Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı İletisi


Lider Ecevit Keleş’ten Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı İletisi

CHP Sakarya Vilayet Lideri Ecevit Keleş 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle bir kutlama bildirisi yayınladı.

3 aylık bir ortanın akabinde tatilin s

ona erdiğini ve okulların öğrencilerine ve öğretmenlerine kavuşacağını söyleyen Lider Ecevit Keleş iletisinde, “Hem öğrencilerimize hem de öğretmenlerimize sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum” dedi.

Başkan Keleş iletisinde şu tabirlere yer verdi: “Ülkemizin batısından, doğusuna kadar her öğrencimizin eğitim hakkı vardır. Okula gitmeyen, okulla buluşamayan her öğrenci ülkemizin geleceği ismine büyük kayıptır. O yüzden de öğrencilerimize sahip çıkmalı hem manevi hem de ekonomik açıdan gereken her türlü dayanağı sağlamalıyız. Öğretmenlerimiz büyük bir özveri ile fedakarca misyonlarını yerine getiriyor. Her bir öğrencimiz onlara emanettir. Öğrencilerimizin vatanına, milletine yararlı bir jenerasyon olarak yetiştiren öğretmenlerimize de gereken her türlü imkanı sunmalıyız. Günümüzde en değerli sorun ekonomik kaideler, maalesef bu sıkıntı kaideler altında velilerimiz, çocuklarını okullarına göndermek durumunda. Kırtasiye eserlerine gelen artırımlar çarşıya, pazara alışverişe çıkan velilerimizin ceplerini yakıyor. Okul kıyafeti, kırtasiye eserleri, çanta, servis fiyatı ve öğrencinin beslenmesi derken aslında alım gücü düşen velilerimiz çocuklarını fedakarlıklarla okula gönderiyor. Bu açıdan da velilerimize de gereken her türlü takviyenin verilmesi gerekiyor. Her bir öğrencimizin okula gitmesini sağlamalıyız. Bizim kaybedecek bir evladımız yok.

Bu hislerle sevgili öğrencilerimiz başta olmak üzere2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı öğretmenlerimize, eğitim topluluğumuza, velilerimize, ve ülkemize güzel olmasını temenni ediyorum.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir