Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Lider Tokat Zabıta Haftasını Kutladı


Lider Tokat Zabıta Haftasını Kutladı

Milas Belediye Lideri Muhammet Tokat, 1-7 Eylül Zabıta Haftası münasebetiyle Milas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde çalışan çalışanla bir ortaya geldi.

Her yıl 1-7 Eylül tarihleri ortasında kutlanan Zabıta Haftası kapsamında zabıta işçileriyle bir ortaya gelen Lider Tokat’a, Milas Belediye Lider Yardımcıları Halil Memnun ve Mehmet Ateş, Milas Belediye Zabıta Müdürü Salim Tanış ve Milas Belediye Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol eşlik etti.

“Zabıtalarımız Çok Kıymetli Bir Vazifesi Üstleniyor”

Gerçekleşen buluşmada konuşan Milas Belediye Lideri Muhammet Tokat, “Zabıtalarımız son derece sıkıntı bir misyonu icra ediyor. Bilhassa yaz döneminde nüfusumuzun artmasıyla birlikte üstün bir çaba göstererek çalışmalarını sürdürüyorlar. Bugün 1-7 Eylül tarihleri ortasında kutlanan Zabıta Haftası vesilesiyle kıymetli zabıtalarımızla bir ortaya geldik. Vatandaşlarımızın huzurlu ve inançlı bir ortamda yaşaması için gece gündüz çalışan başta Zabıta Müdürümüz olmak üzere, tüm zabıta teşkilatımızın bir sefer daha #ZabıtaHaftası’nı kutluyor, vazifelerinde muvaffakiyet ve kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 22 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir