Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Malatya Valiliğinden ‘kiliseye tehdit’ argümanlarına ait açıklama


Malatya Valiliğinden ‘kiliseye tehdit’ argümanlarına ait açıklama

Malatya Valiliği, Kurtuluş Kilisesi’ne yönelik tehdit savlarına ait bir şüphelinin gözaltına alındığını, kilise yöneticileri için fiziki takım ve yakın muhafaza önlemlerinin alındığını bildirdi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, kimi basın yayın organlarında yer alan “kiliseye tehdit” argümanlarıyla ilgili çok taraflı soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Kurtuluş Kiliseleri Derneği Malatya Şube yöneticilerinin husus ile ilgili müracaatları sonucu, müracaatlarında bahsi geçen T.A, Malatya Vilayet Emniyet Müdürlüğü Terörle Çaba Şube Müdürlüğünce gözaltına alınarak Cumhuriyet Savcılığına sevk edilmiştir. Cumhuriyet Savcılığınca ilgili şahıs tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilmiş ve mahkemece isimli denetim kararı verilmiştir. Ayrıyeten kilise yöneticileri için fiziki takım ve yakın muhafaza önlemleri alınmıştır.”

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir