Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Megastar Tarkan da Gündoğdu Meydanı’nda sahne alacak


Megastar Tarkan da Gündoğdu Meydanı’nda sahne alacak
İzmirlilere 9 Eylül’de özel araç kullanmama çağrısı
  • İzmir Büyükşehir Belediyesi kentin kurtuluşunu ve Ulusal Mücadele’nin kesin zaferini müjdeleyen 9 Eylül 1922’nin 100’üncü yıldönümünü tarihi etkinliklerle kutlayacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 9 Eylül özel gösterisi için hazırladığı Gündoğdu Meydanı’ndaki dev sahne geceye özel hazırlanan yapımın akabinde megastar Tarkan’ın konserine de mesken sahipliği yapacak.
  • İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmirlilerin kutlamalara iştirakini kolaylaştırmak için trafik ve toplu ulaşımda düzenleme yaptı. Yarın otobüs, metro, tramvay ve vapur seferleri sıklaştırılacak, Konak ve Alsancak’ta kimi noktalar trafiğe kapatılacak. Büyükşehir Belediyesi bu tarihi kutlamalara katılacak İzmirlilerin trafikte sorun yaşamamaları için de özel araç yerine toplu ulaşım kullanma daveti yaptı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 9 Eylül kutlamaları kapsamında trafik yoğunluğuna karşı ulaşım seferlerinde düzenlemeye gidildi. 9 Eylül Cuma günü Atatürk Caddesi (1.Kordon) Konak Pier’den limana kadar, Cumhuriyet Bulvarı Borsa Kavşağı’ndan limana kadar olan bölge ile Talatpaşa Bulvarı araç trafiğine kapalı olacak. İzmirlilerin merkeze erişiminin sağlanması maksadıyla Konak’a hizmet veren, İZBAN ve metro aktarma merkezleriyle ilişkili 94 sınırın son servis saatleri uzatıldı. Sefer saatleri ile ilgili detaylı bilgiye “www.eshot.gov.tr” adresinden ulaşılabilir. Ayrıyeten 00.00 ile 06.00 saatleri ortasında çalışan Baykuş çizgileri da (910 Gaziemir-Konak, 920 Çiğli-Konak, 930 Bornova-Konak, 940 Buca-Konak, 950 B alçova-Konak) hizmet vermeye devam edecek.
Motorize gruplar devrede olacak
Ulaşımda aksama yaşanmaması için Çankaya, Montrö, Lozan ve Basmane üzere kıymetli noktalarda uyum için motorize gruplar misyon alacak. Yolcu yoğunluğu olan çizgilere ek seferler koyulması emeliyle 30 adet otobüs hazır tutulacak. Etkinlikler mühletince 253 numaralı Halkapınar Metro-Konak ve 202 numaralı Cumhuriyet Meydanı-Havalimanı sınırları Gazi Bulvarı (Dönüş Fevzipaşa Bulvarı) ve Şair Eşref Bulvarı üzerinden hizmet verecek. 202 numaralı Cumhuriyet Meydanı-Havalimanı sınırının son durağı Montrö olacak.
Metro ve tramvayda seferler arttırıldı
Metro, 06.00-02.00 saatleri ortasında 5 dakikada, 02.00- 06.00 saatleri ortasında ise 60 dakikada bir sefer yapacak. Karşıyaka ve Konak tramvaylarında da seferler sıklaştırıldı. Karşıyaka’da 06.00- 23.30 saatleri ortasında 10 dakika, 23.30-02.00 saatleri ortasında 6 dakika, 02.00-04.00 saatleri ortasında ise 60 dakika aralıklarla sefer düzenlenecek. Konak Tramvayı da 06.00- 23.30 saatleri ortasında 7 buçuk dakikada, 23.30-02.00 saatleri ortasında 5 dakika, 02.00-06.00 saatleri ortasında ise 60 dakikada bir hizmet verecek.
Toplu ulaşım kullanma çağrısı
İzmir Büyükşehir Belediyesi trafik ve toplu ulaşım düzenlemelerinin yanı sıra bu tarihi kutlamalara katılacak İzmirlilerin trafikte sorun yaşamamaları için de özel araç yerine toplu ulaşım kullanma daveti yaptı.
Alsancak İskelesi’nden son sefer 14.00’te
Kutlamalar nedeniyle İZDENİZ A.Ş. 14.00 seferinin akabinde Alsancak İskelesi’ni kapatacak. Deniz ulaşımı Konak ve Pasaport iskelelerinden sağlanacak.
Tarkan konseri de Gündoğdu Meydanı’nda
Türkiye’de bugüne kadar yapılmış en büyük görsel gösteri ve akabinde Gündoğdu Meydanı’ndaki bu dev sahneden sevenlerine seslenecek megastar Tarkan konseri için arama ve alana giriş noktaları Alsancak Limanı, Ali Çetinkaya Bulvarı, Orduevi, Vasıf Çınar Bulvarı ve Cumhuriyet Meydanı olarak açıklandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 Kültür sanat

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir