Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Menderes Belediyesi’nden 3 yeni Müdürlük


Menderes Belediyesi’nden 3 yeni Müdürlük

Menderes Belediyesi Eylül ayı birinci Meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Eylül ayı Meclis toplantısı Menderes Belediye Lider Vekili Erkan Özkan’ın Başkanlığında, hürmet duruşu ve İstiklal Marşı ile açıldı. İştirakin yüksek olduğu mecliste birçok değerli kararların alındığı hususlar gündeme getirildi.

Menderes Belediyesi’nden 3 yeni Müdürlük

Menderes Belediye Lider Vekili Erkan Özkan meclis toplantısında oy birliği ile kurulması planlanan yeni müdürlükler hakkında değerlendirmelerde bulundu; “bölgemizin coğrafik yapısı ve vatandaşlarımızın gereksinimlerine yerinde yanıt vermek için; Ziraî Hizmetler Müdürlüğü, kentsel gelişim ve vatandaşlarımızın eşitlik hissiyle çağdaş ömür kalitesini artırmak için, Plan ve Proje Müdürlüğü; gelişen ve daima yenilenen teknoloji hizmet ve ağ sistemleri için, Bilgi Süreç Müdürlükleri; olarak belirlendi. Yeni Müdürlüklerin belediyemize ve vatandaşlarımıza iyi olmasını diliyorum” dedi.

Bölgemizin kapasite ve isteklerinin farkındayız

Menderes Belediye Lider Vekili Erkan Özkan Eylül ayı birinci Meclis toplantısında 3 yeni Müdürlüğün oy birliği ile kabul edildiğini belirterek bu bahiste uzlaşmış olmanın değerine dikkat çekti.

Tarım, Ziraat ve Hayvancılık merkezi olan hoş ilçemizde, vatandaşlarımızın gereksinimlerine yerinde teknik dayanak vererek çalışmalarımız devam edecek. İlçemizde bulunan çiftçilerimize Menderes Belediyesi olarak fiyatsız danışmanlık hizmeti de vereceklerini lisana getiren Lider Vekili Özkan, köylerimizde hayvancılık ile uğraşan köylülerimize de fiyatsız veterinerlik hizmeti verileceğini söyledi.

Tüm bu çalışmaların yanı sıra Menderes Belediyesi olarak tasarruf uygulamasına da geçtiklerini söyleyerek, bu yeni müdürlüklerimizin ve yeni hizmetlerimizin ilçemize ve vatandaşlarımıza iyi olmasını diliyorum dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir