Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

MetLife, “katkı hissesi müdafaa güvencesi” ile çocuklarınızın geleceğini teminat altına alıyor


MetLife, “katkı hissesi müdafaa güvencesi” ile çocuklarınızın geleceğini teminat altına alıyor

MetLife Emeklilik ve Hayat, 18 yaş altı bireyleri Ferdî Emeklilik Sistemi’ne dahil eden “İlk BES’im” eserini, katkı hissesi müdafaa garantisi ile sunuyor. “İlk BES’im” ile anne ya da babanın vefatı halinde çocuk 18 yaşına gelene kadar planın taban katkı hissesi MetLife tarafından ödeniyor.

Müşterilerinin muhtaçlıklarını karşılama tarafında şahsa özel tahliller sunan, Türkiye’nin önde gelen hayat, ferdi kaza sigortası ve ferdi emeklilik şirketlerinden MetLife Emeklilik ve Hayat, Birinci BES’im ile 18 yaş altı bireylerin geleceğini muhafaza altına alırken; sunduğu katkı hissesi güvencesiyle de çocuklarınızın geleceğini teminat altına alıyor.

MetLife’ın hem ebeveynlere hem de iştirakçilere avantajlarla dolu bir eser olarak tasarladığı ve 0-18 yaş ortası bireylere özel sunduğu “İlk BES’im” ile ebeveynler daha birinci günlerinden itibaren çocuklarının geleceklerine yatırım yaparak garanti altına alabilecek. Eğitim Dayanağım Asistans paketi, 30 devlet katkısı ve katkı hissesi müdafaa güvencesi ile birlikte sunulan “İlk BES’im” eserine DenizBank şubelerinden de ulaşılabiliyor.

MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, Birinci BES’im planının çocukların geleceği için değerini vurgulayarak şunları söyledi: “Bireysel Emeklilik Sistemi içerisinde MetLife olarak fark yaratmaya devam ediyoruz. Birinci BES’imde yer alan katkı hissesi müdafaa teminatı ile katkı hissesi ödemesini gerçekleştiren anne yahut babadan birinin vefat etmesi durumunda MetLife olarak kontratın katkı hisselerini ödeyerek çocuklarımızın birikimlerini müdafaayı ve mukavelesinin devamlılığını amaçlıyoruz. 0-18 yaş için tasarladığımız Birinci BES’im ile çocuklarımızın ve gençlerimizin teminatı, yol arkadaşı ve yönlendiricisi olmak istiyoruz.”

Katkı hissesi müdafaa teminatı, MetLife Birinci BES’im planı kapsamında Kişisel Emeklilik Sistemi’ne 18 yaşından evvel dâhil olan iştirakçilerin hak kazanabileceği bir avantaj olarak ön plana çıkıyor. Katkı hissesi ödemelerinin anne ya da baba tarafından yapılması durumunda ebeveynlerden birinin vefatı halinde, iştirakçi ismine planda tarifli minimum katkı hissesi, kontratın altıncı ayından itibaren yürürlüğe girerek 18 yaşına kadar aylık olarak ödeniyor. Bu manadaki katkı hissesi ödemesini, MetLife, vefat tarihindeki planda tarifli asgarî katkı hissesi fiyatı ile ödemeye başlıyor ve kontrat yılında TÜFE oranında artırarak ödüyor; böylelikle 18 yaş altı iştirakçinin birikimleri korunuyor. Bu garantiye sahip olmak için, anne ile babanın evlilik birliği içinde olması yahut vefat eden ebeveynin mukavelede katkı hissesini ödeyen kişi olarak yer alması şartları bulunmuyor. Örneğin, mukavelenin katkı hissesini baba öderken annenin vefat etmesi durumunda da Katkı Hissesi Müdafaa Teminatı devreye giriyor. Yalnızca, kontratta ödeme yapan kişinin anne ya da baba olma şartı bulunuyor.

Eğitim Dayanağım Asistans paketi ile Birinci BES’im planı alan MetLife müşterileri; 7 gün 24 saat fiyatsız tıbbi bilgi ve danışmanın yanı sıra fiyatsız mutabakatlı eğitim koçluk ofislerinden yüz yüze, telefondan yahut çevrimiçi olarak yılda bir kere fiyatsız, öteki seansları yüzde 20’ye varan indirimli meslek koçluğu; yüzde 30’a varan indirimlerle 40’ı aşkın kentteki mutabakatlı kurumlarda geçerli olan ve eğitimden toplumsal aktivitelere, sanattan spora birçok alanda hizmet sunan hobi kulüpleri; yüzde 15’e varan indirimlerle çocuk ve gençlerin geleceklerini planlamalarına yardımcı olan, yetenek ve eğilimlerine nazaran meslek belirleme sistemi olan İzotomi® testi hizmetlerinden yararlanabiliyor. Eğitim Dayanağım Asistans paketi, ayrıyeten ebeveynlere mutabakatlı kurumlardan, psikolog yahut psikiyatristlerden ruhsal istişare hizmetini birinci seansı fiyatsız, başka seansları indirimli ve çocuklar için “yaparak öğrenim” aracı robotik setler içeren atölye programlarını indirimli olarak sunuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 3 2022 Sağlık

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir