Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Milletimize Hizmet Yolunda Asla Durmayacağız


Milletimize Hizmet Yolunda Asla Durmayacağız

Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, “Şehrimizi güzelleştirmek, eksikliklerini gidermek için durmadan, canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Bu kent için hizmet destanları yazıyoruz.” dedi.

Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, sabah saat 08.30’dan itibaren belediye gruplarının 18 farklı noktadaki çalışma alanlarında incelemelerde bulundu. Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ile Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nün mahallelerdeki yol bakım ve tamir, altyapı yenileme, park üretimi, yaya kaldırımı tamir ve etraf düzenleme çalışmalarını tek tek gezen Lider Savran, gittiği çalışma alanlarında ilgili lider yardımcıları ve ünite müdürlerinden bilgiler aldı.

Çalışmalarda misyon alan belediye çalışanlarına kolaylıklar dileyen Savran, karşılaştığı mahalle sakinleri ile de sohbet etti.

Başkan Savran’a incelemeleri sırasında lider yardımcıları Ersin Erol ve Furkan Feralan’da eşlik etti.

Belediye takımlarının Mart ayından itibaren altyapı yenileme, sıcak asfalt, park imal ve tamirat çalışmaları için ağır bir tempo ile çalıştıklarını ve mevsim kaideleri el verdiği sürece bu tempoyu sürdürerek çalışacaklarını kaydeden Savran, mahallelerdeki çalışmalar esnasında kendilerine her kuralda takviye veren hemşehrilerine teşekkür etti.

Bu bilhassa altyapı yenileme ve sıcak asfalt konusunda bir rekora imza attıklarını vurgulayan Savran, “Tüm bu çalışmaları yaparken ‘Altyapı yürek, dayanak ve sabır ister’ demiştik, sağ olsun vatandaşlarımız sabretti, dayanak verdi, biz de cüret ettik, birçok mahallede altyapı problemini bitirdik. Gerek altyapı gerekse sıcak asfalt maliyetleri yüksek hizmetler lakin vatandaşlarımız için ne yapsak azdır. Onlar her şeyin en hoşunu, en uygununu hak ediyorlar. İnşallah kentimizi hoş hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımız ömürlerini konforlu, huzurlu ve memnun bir halde sürdüreceklerdir. Temennimiz duamız odur. Kentimize hizmet etmeye, kentimize hoşluklar katmaya kararlıyız. Milletimize hizmet yolunda asla durmayacağız.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 29 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir