Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Milletvekili Demircan ve Lider Sandıkçı Yatırımları İnceledi


Milletvekili Demircan ve Lider Sandıkçı Yatırımları İnceledi

Eski Sıhhat Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı ile birlikte ilçede devam eden yatırımları inceledi.

Eski Sıhhat Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı ve AK Parti Canik İlçe Lideri Mahmut Gençay ile birlikte Canik’te devam eden yatırımları inceleyerek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

“Geleceğin bilim insanlarını yetiştirecek”

Keşif Kampüsü’nde gençlerin uygulayarak öğreneceğini söz eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, “Keşif Yerleşkemizin üretimini çok kısa bir vakitte tamladık. TEKNOFEST KARADENİZ’de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan teşrifleriyle açılışını gerçekleştirdik. Atölyeleri, laboratuvarları ve uygulama alanlarıyla gençlerimizin hizmetine sunduk. Keşif Yerleşkemizde gençlerimiz alanında uzman eğitmenlerle uygulamalı bir halde eğitim görecekler. Allah’ın müsaadesiyle geleceğin bilim inşalarını yetiştireceğiz” dedi.

“Kentsel dönüşüm çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz

Şehr-i Bahçe Konutları’nın vatandaşların her gereksinimine yanıt vereceğini belirten Lider İbrahim Sandıkçı, “Kentsel dönüşüm çalışmalarımız kapsamında üretimine devam ettiğimiz Şehr-i Bahçe Konutları tamamlandığında içerisinde bulunan toplumsal alanları, otoparkı ve alışveriş merkezleri ile vatandaşlarımızın her gereksinimine yanıt verecek. İlçemizde kentsel dönüşüm çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” sözlerini kullandı.

“İlçemize daha çok yatırım kazandıracağız”

İlçede devam eden yatırımların ehemmiyetine değinen Lider İbrahim Sandıkçı, “İlçemiz Sıhhat alanı başta olmak üzere aldığı yatırımlarla değerli bir pozisyondadır. Bu kapsamda ilçemizde Samsun Kent Hastanesi ve Samsun Ağız ve Diş Sıhhati Hastanesi’nin üretimleri sürüyor. Durmadan çalışarak İnşallah ilçemize daha çok yatırım kazandıracağız” diye konuştu.

“Vatandaşlarımız meslek sahibi oluyorlar”

Program kapsamında Eski Sıhhat Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı ve AK Parti Canik İlçe Lideri Mahmut Gençay ile birlikte Canik Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nı (CAMEK) ziyaret ederek atölyelerde devam çalışmaları inceledi. Vatandaşların CAMEK’te aldığı eğitimlerle meslek sahibi olduğunu belirten Lider İbrahim Sandıkçı, “CAMEK’te vatandaşlarımıza çeşitli meslek alanlarında eğitimler düzenliyoruz. Vatandaşlarımız ilgi alanları ve yeteneklerine nazaran aldıkları uygulamalı ve teorik eğitimlerin akabinde sertifikalarını alarak meslek sahibi oluyorlar” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir