Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

MİT, Sincar’da PKK’nın kelamda yöneticisini etkisiz hale getirdi


MİT, Sincar’da PKK’nın kelamda yöneticisini etkisiz hale getirdi

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgiye nazaran, 2011’de PKK saflarına katılan Abi, Şırnak ve Yüksekova’daki terörist faaliyetlerine, örgüt idaresi tarafından gönderildiği Irak’ta devam etti. Türkiye’de bulunduğu periyotta birtakım güvenlik güçlerinin şehit edilmesiyle sonuçlanan aksiyonlara katılan Abi, MİT tarafından gaye listesine dahil edildi.

Terör örgütünün Irak’a gönderdiği Abi, PKK’ya bağlı kelamda Sincar Savunma Birlikleri’nde (YBŞ) kelamda tabur ve cephe sorumlusu olarak misyon yaptı. En son terör örgütü PKK/YBŞ’nin kelamda tugay sorumlusu olarak terörist faaliyetlerini yürüten Türk vatandaşı Bedirhan Abi, MİT’in nokta operasyonuyla etkisiz hale getirildi.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 27 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir