Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Muğla Büyükşehir Manzara Kirliğinin Önüne Geçiyor


Muğla Büyükşehir Manzara Kirliğinin Önüne Geçiyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi vilayet genelinde Ticari Tabela Yönetmeliği’ne uygun olmayan ve manzara kirliliği yaratan 3 bin 421 reklam totemini kaldırdı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi vilayet genelinde imaj kirliliği oluşturan ve Ticari Tabela Yönetmeliği’ne uygun olmayan totemlere yönelik çalışma başlattı. Büyükşehir Belediyesi bugüne kadar 3421 reklam totemini kaldırdı.

Büyükşehir Belediyesi ‘İlan Reklam ve Tanıtım Uygulama Yönetmeliği’ kararları ve Büyükşehir Belediye Meclisi Kararı mucibince kent estetiğinin bozulmaması ve haksız rekabetin önlenmesi hedefiyle reklam totemleri için kontrollerini sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi ayrıyeten yaptığı kontrollerle trafik güvenliğinin sağlanması ve imaj kirliliğinin önüne geçilmesi hedefiyle uygun olmayan totemlerin kaldırılmasını sağlıyor.

Bu bağlamda Muğla Büyükşehir Belediyesi bu güne kadar vilayet genelinde 3 bin 318 işletme hakkında yasal süreç yaprak, 3 bin 421 adet İlan ve Reklam Uygulamaları Yönetmeliğine alışılmamış olan totemleri kaldırdı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 7 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir