Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Muğla Büyükşehir Yaz Spor Kursları Sona Erdi


Muğla Büyükşehir Yaz Spor Kursları Sona Erdi

Muğla Büyükşehir Belediyesinin çocukların yaz tatilini spor ve toplumsal faaliyetlerle geçirmesi için başlattığı yaz spor kursları sona erdi. Yaz spor kurslarına katılan öğrenciler için düzenlenen merasimde öğrenciler ve velileri gönüllerince eğlendi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi çocukların spor faaliyetlerinde bulunmaları ve toplumsallaşmalarına katkı sağlamak için 27 Haziran 2022 tarihinde başlattığı yaz spor kursları sona erdi.

Yaz spor kurslarına katılan öğrenciler için Kışla Parkında merasim düzenlendi. Merasime, Muğla Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Osman Gürün, Menteşe Belediye Lideri Bahattin Gümüş, CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Büyükşehir Belediye Lider vekili Cumhur Çoban,CHP Muğla vilayet Lideri Adem Zeybekoğlu, CHP Menteşe İlçe Lideri Mustafa Aytaç Kavak ve öğrenci velileri katıldı.

Yaz spor kursları 6-12 yaş ortası çocuklara hafta içi satranç, çocuk zumba, voleybol, tenis, masa tenisi, atletizm, temel hareket eğitimi, akıl ve zeka oyunları branşlarında uzman eğitmenler eşliğinde verildi. Bunun yanı sıra profesyonel olarak voleybol ve masa tenisi kulüp atletlerine da kendi düzeylerine uygun eğitimler verildi.

Gümüş: Muğla’da yaşayan aileler ve onların çocukları çok şanslı

Menteşe Belediye Lideri Bahattin Gümüş “ Muğla’da yaşayan aileler ve onların çocukları çok şanslı. Büyükşehir Belediyemiz yaz olsun kış olsun çocuklara yönelik çok hoş etkinlikler yapıyor. Bu yazda çocuklarımızın gelişimine hem katkı sunması, hem toplumsallaşması konusunda yaz sporları çok değerli. Çocuklar keyifli olunca aileleri de keyifli oluyor. Büyükşehir Belediyemize ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.

Başkan Gürün: Birlikte paylaşmayı öğrenmek toplumun geleceği açısından çok önemli

Muğla Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Osman Gürün “ Bu hoş bir şenlik. Yüzlerin gülüşünden anlaşılıyor ki bu kurs velilerimizi de çocuklarımızı da keyifli etti. Bu kursların çeşitli yararları var. Öncelikle çocuğumuzun muhakkak bir spor kısmına kabiliyeti var mı? Varsa bunun gelişmesine nasıl katkı yapabiliriz. Spor dediğimiz hadise yalnızca muvaffakiyete yönelik birincilik, ikincilik değil. Spor tıpkı vakitte insanı eğiten bir kol. Birlikte disiplinli çalışmayı veriyor. Birlikte disiplinli çalışma hayatımızın sonunu kadar bize rehberlik edecek çok değerli bir katkı. Disiplinli ve programlı çalışan bir çocuk derslerinde kesinlikle başarılı oluyor. Tahlil yapıyor, sentez yapıyor. Yaz aylarında ailelerin en büyük sorunu çocuğumuzu nasıl oyalayacağız. Anneannesine gitti, babaannesine gitti, biraz denize gitti, geri kalan kısımda ellerinde tablet ya da televizyon daima dijital alanda. Bu şuanda yaşadığımız en büyük tehlikelerden birisi. Yaz spor kurslarında çocuklarımız aşikâr disiplin içinde aşikâr bir spor kolunun özelliklerini ve nasıl yapıldığını öğreniyorlar. Çocuklarımız burada birlikte başarıyı ve başarısızlığı paylaşıyor. Birlikte paylaşmayı öğrenmek toplumun geleceği açısından çok değerli. Ailelerimiz Büyükşehir Belediyesinin açmış olduğu yaz spor kurslarının ne kadar ehemmiyetli olduğunun farkında. Gönül rahatlığı içerisinde çocuğunu olumlu kıymetlere sahip olması için burada eğitildiğinin farkında oluyor. Bu hem çocuklarımızın, hem Muğla’mızın, hem geleceğimizin sevgi içinde kol kola ülkemizin geleceği için barış içerisinde yürümemizi sağlayacak olay. Çocuklarımızı ve öğretmenlerini canı gönülden kutluyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 23 2022 Spor

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir