Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Muhtarlardan Bostan Ziyareti


Muhtarlardan Bostan Ziyareti

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki 20 dönümlük alana kurulan bostan ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Keçiören muhtarları tarafından ziyaret edilen bostan, içinde yetişen mahsulleriyle büyük beğeni topladı. Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok’un da eşlik ettiği bostan seyahatinde muhtarlar bostandan zerzevat ve yeşillik hasat etti.

Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, cet tohumunun yaygınlaştırılması ve ziraî üretimin teşvik edilmesi projesi kapsamında oluşturulan bostanda 22 cins tohumdan elde edilen zerzevat ve yeşilliğin yer aldığını söyledi. Altınok, “Ülkemiz verimli toprakları ve dört mevsimiyle birçok temel besin eserinin üretilebildiği bir zenginliğe sahip. Kalkınmanın yolu üretimdir. Bu manada ilçemize bağlı köylerde üretimi teşvik etmek için çiftçilerimize fiyatsız takviye veriyoruz. Öte yandan belediye olarak örnek ziraî üretim için büyük bir bostan kurduk. Rabbim üretimimizi bereketli eylesin” dedi.

Bostan ziyaretinde muhtarlara çeşitli ikramlarda da bulunuldu.​

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 23 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir