Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

MÜSİAD, Türkiye ve Bölgenin En Kapsamlı Ticaret Fuarına Hazırlanıyor


MÜSİAD, Türkiye ve Bölgenin En Kapsamlı Ticaret Fuarına Hazırlanıyor

MÜSİAD EXPO 2022, GLOBAL VE BÖLGESEL TİCARETE TARAF VERECEK

Türkiye ve bölgenin en kıymetli karma ticaret fuarlarından olan MÜSİAD EXPO, 2-5 Kasım tarihlerinde 19’uncu kere kapılarını açıyor. TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek fuara 124 ülkeden 100 binin üzerinde ziyaretçi ve iştirakçi bekleniyor.

Müstakil Endüstrici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından iki yılda bir düzenlenen MÜSİAD EXPO Karma Ticaret Fuarı, bu yıl 2-5 Kasım tarihlerinde TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını açacak. 19’uncu sefer düzenlenecek aktiflikte, 124 ülkeden 100 binin üzerinde ziyaretçi ve iştirakçi ağırlanması ön görülürken, fuara gelecek nitelikli alım heyetleri teşebbüsçü, yatırımcı ve endüstrici iş insanları ile bir ortaya gelecek.

MÜSİAD EXPO’da nitelikli alım heyetleri iş insanları ile buluşacak

Pandemi sonrası gerçekleştirilen MÜSİAD EXPO 2020’de salgının tesirlerine karşın yüzde 97’lere ulaşan bir memnuniyet oranı ortaya çıktığını belirten MÜSİAD Genel Lideri Mahmut Asmalı, global tesirlerden sıyrılan MÜSİAD EXPO 2022’nin global ticarete istikamet vereceğini söyledi.

Genel Lider Asmalı değerlendirmesini şu tabirlerle sürdürdü:

“2020’de düzenlenen fuarımız yüzde 97’lere ulaşan bir memnuniyet oranı ortaya koydu. Geçtiğimiz periyotta pandeminin tesirlerinden sıyrılarak inançlı hizmet anlayışıyla yapılan tek fuar olan MÜSİAD EXPO’da 14 bin metrekarelik bir alanda 102 ülkeden ziyaretçi ağırladık. 1993’ten beri düzenlediğimizi fuarda bu yıl 25 bin metrekarelik alanda, 124 ülkeden 100 binden fazla ziyaretçi ve iştirakçi ağırlayacağız. Avrupa’dan, Asya’dan Afrika’dan ve MENA bölgesinden çok önemli iştirak var. Azerbaycan, Rusya, Katar, Suudi Arabistan, Fas, Endonezya, Nijerya, Pakistan, İran, Cezayir üzere ülkeler başta olmak üzere çok sayıda ülkeden nitelikli alım heyeti global ticaretin merkezi MÜSİAD EXPO’da yerini alacak. MÜSİAD EXPO’da bir kapsamlı ve derinlemesine bir araştırma yaparak firma ve eser bazlı alım heyetlerini ülkemize davet ettik. 24 farklı bölümden iştirakçi ve ziyaretçileri bir ortaya getirecek B2B görüşmelerin olumlu sonuçlar doğuracağını ön görüyoruz. Global ve bölgesel ticarete istikamet verecek bu büyük buluşma için heyecanlıyız.”

MÜSİAD EXPO, Türkiye’nin 2023 vizyonuna direkt katkı sağlayacak

Ticari diplomasi alanındaki çalışmalara da atıfta bulunan Genel Lider Asmalı, fuar kapsamında D8 Büyükelçiler buluşması düzenleneceğine işaret etti. Lider Asmalı ayrıyeten, MÜSİAD EXPO’nun Türkiye’nin 2023 amaçlarına direkt katkı sunacağını belirtti.

MÜSİAD Genel Lideri açıklamasına şöyle devam etti:

“MÜSİAD EXPO 2022, tıpkı vakitte ticari diplomasinin de kalbidir. Türkiye’nin en kapsamlı karma ticaret fuarı MÜSİAD EXPO çerçevesinde düzenlenecek Milletlerarası İş Forumu ve çeşitli etkinlikler ile dünyanın dört bir yanından diplomatik misyonları, yurt dışı temsilcilerimizi, ülkemizdeki büyükelçi, konsolos ve fahri konsolosları iş insanlarımızla buluşturacağız. MÜSİAD EXPO’da bu yıl D8 Büyükelçilerinin iştirakiyle bir aktiflik de düzenlenecek. Ülkemizin 2023 amaçlarına ulaşması ve 300 milyar dolarlık ihracat amacına ulaşması doğrultusunda MÜSİAD EXPO büyük bir fırsat sunuyor. Geçmişte yapılan fuarlarda milyarlarca dolarlık ticaret ile iktisada katkı sağlandı. Bu fuarda da azamî seviyede ticari temas ile ülkemizin 2023 vizyonuna direkt katkı sağlamayı hedefliyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 6 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir