Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Narlıdere, Birinci Günden İEF’nin Yıldızı Oldu


Narlıdere, Birinci Günden İEF’nin Yıldızı Oldu

Narlıdere Belediyesi, birinci günden bu yıl 91.kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nın yıldızı oldu. Milletlerarası gastronomi fuarı Terra Madre Anadolu’ya da mesken sahipliği yapan fuarda açtıkları stantlara herkesi beklediklerini söyleyen Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, “İyi, pak ve adil besin mottosuyla yerli ve ulusal tarıma yönelik uygulamaları ilçemizde hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. Ziyaretçilerimizi ilçemizin lezzetlerini tanıttığımız stantlarımıza bekliyoruz” dedi.

Narlıdere Belediyesi, birinci günden İzmir Enternasyonal Fuarı’nın (İEF) yıldızı oldu ve ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer ve eşi İzmir Köy Koop Birliği Lideri Neptün Soyer de Narlıdere Belediyesi’nin standını ziyaret ederek hem bilgi aldı hem de Narlıdere’de üretilen eserlerin tadına baktı. Bu yıl 91.kez düzenlenen ve 11 Eylül 2022’ye kadar sürecek fuara Slow Food ve Terre Madre stantları ile katılan Narlıdere Belediyesi, fuar boyunca yerli ve yabancı konuklara ilçenin tanıtımını yapacak. Narlıdere hudutları içerisinde hizmet veren besin işletmelerinin ve Narlıdere Belediyesi Bayan Teşebbüs ve Üretim İşletme Kooperatifi’nin ilçenin lokal lezzetlerini 10 gün boyunca ziyaretçilerle buluşturacağı fuarda; ilçede gerçekleştirilen projeler ve verilen hizmetler hakkında iştirakçilere bilgilendirme de yapılacak.

YEREL LEZZETLER İKRAM EDİLECEK

Narlıdere Belediyesi Bayan Teşebbüs ve Üretim İşletme Kooperatifi, Terra Madre Anadolu 2022 boyunca ziyaretçileri Narlıdere stantında ağırlayacak. Slow Food standında, nar suyundan reyhan şerbetine, şevketi bostandan enginarlı pilava kadar birçok mahallî lezzet ziyaretçilere ikram edilecek. İlçede hizmet veren besin işletmeleri de Terra Madre Anadolu 2022 kapsamında deniz mahsullerinden pastane eserlerine kadar birçok eseri fuar boyunca vatandaşlarla buluşturacak.

STANTLARIMIZA BEKLİYORUZ

Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, herkesi İEF’de açtıkları Terra Madre ve Slow Food stantlarına davet ederek, “Dünyanın en büyük besin hareketi Slow Food topluluğunun üyesi olan Narlıdere Belediyemiz, İEF ile eş vakitli düzenlenen ve dünyanın farklı yerlerinden üreticilerin yer aldığı Terre Madre Anadolu 2022 fuarında birinci günden büyük ilgi gördü. Narlıdere Belediyesi olarak lokal üreticilerimizi her vakit destekliyor; düzgün, pak ve adil besin mottosuyla yerli ve ulusal tarıma yönelik uygulamaları ilçemizde hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. İlçemizdeki besin işletmelerimizle de işbirliklerimize devam ediyoruz. Ziyaretçilerimizi lokal lezzetlerimizi tanıttığımız stantlarımıza bekliyoruz” dedi. Lider Ali Engin, fuar boyunca ziyaretçilere Narlıdere’de gerçekleştirdikleri çalışmaları ve hayata geçirmeyi planladıkları projeleri de anlatacaklarını tabir etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 23 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir