Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

‘Okul Gıdası’ uygulamasına geçiş uzatıldı


‘Okul Gıdası’ uygulamasına geçiş uzatıldı

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumların bünyesinde faaliyet gösteren kantin, kafeterya, büfe, çay ocağı üzere besin işletmelerinde satışa sunulacak hazır ambalajlı besinlere yönelik “Okul Gıdası” uygulamasına geçiş mühleti uzatıldı.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlanan Okul Besini Hakkında Bildiri’de Değişiklik Yapılmasına Dair Bildirim, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Tebliğ, Ulusal Eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel okul/kurumların bünyesinde faaliyet gösteren; kantin, kafeterya, yemekhane, büfe, çay ocağı üzere besin işletmelerinde direkt öğrenciye satışa/tüketime sunulacak hazır ambalajlı besinlerin “Okul Gıdası” onay kurallarını ve bu besinlerde kullanılacak “Okul Besini logosu”na ait konuları düzenliyor.

Buna nazaran, kelam konusu eğitim kurumlarında faaliyet gösteren kantin, kafeterya, yemekhane, büfe, çay ocağı üzere besin işletmelerinde direkt öğrenciye satışa/tüketime sunulacak hazır ambalajlı besinler için Tarım ve Orman Bakanlığından “Okul Gıdası” onayı alınmasına, satışa sunulacak hazır ambalajlı besinlerde “Okul Gıdası” logosunun kullanımına ait mühlet 11 Eylül 2023’e uzatıldı.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir