Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Okulların birinci gününde Büyükşehir Zabıtası vazife başında olacak


Okulların birinci gününde Büyükşehir Zabıtası vazife başında olacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta takımları, 12 Eylül Pazartesi günü İzmit ve Gebze’deki okul önlerinde 20 takımla vazife başında olacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta takımları, 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak eğitim öğretim devrinin birinci gününde okul önlerinde 20 grupla vazife başında olacak.

ZABITA OKUL ÖNLERİNDE

12 Eylül Pazartesi günü itibariyle 2022-2023 eğitim-öğretim yılı başlayacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Grupları okulların birinci gününde öğrencilerin güvenliği için trafiğin ağır olduğu bölgelerde misyon başında olacak.

20 TAKIMLA SAHADA

Emniyet Müdürlüğü gruplarıyla müşterek misyon yapacak olan Zabıta takımları, İzmit ve Gebze’de 20 takımla yer alacak. Gruplar okul önleri ve trafiğin ağır olduğu ana caddelerdeki kritik noktalarda, öğrencilerin giriş ve çıkış saatlerinde gerekli güvenlik ehemmiyetlerini alacak.

TRAFİK AKIŞI

Okulların birinci gününde öğrencilerin ulaşımını kolaylaştıran ve can güvenliğini sağlayacak olan Büyükşehir Zabıtası, birebir vakitte trafik akışının sekteye uğramaması için de vazife yapacak. Emniyet üniteleriyle koordineli bir formda çalışacak olan Zabıta grupları, gün boyunca misyonunu sürdürecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir