Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

OPPO Developer Conference 2022’de Yeni Teknolojiler Tanıtıldı


OPPO Developer Conference 2022’de Yeni Teknolojiler Tanıtıldı

OPPO, Developer Conference 2022’de Pantanal isimli platformlar ortası akıllı sistemini, gelişmiş akıllı telefon-araç entegrasyonu sağlayan OPPO Carlink tahlilini ve OPPO Sense sıhhat algoritmasını tanıttı.

Dünyanın önde gelen başkan akıllı eser markası OPPO, Developer Conference 2022’de Pantanal isimli platformlar ortası akıllı sistemini, gelişmiş akıllı telefon-araç entegrasyonu sağlayan OPPO Carlink tahlilini ve OPPO Sense sıhhat algoritmasını tanıttı. OPPO, birlikte çalıştığı geliştiricilere ve içerik oluşturuculara dayanak olacak 2 milyar Yuan kıymetindeki planını da açıkladı.

OPPO Kıdemli Lider Yardımcısı ve Eser Sorumlusu Pete Lau, “Akıllı aygıtların her yerde kendini göstereceği bir dünya bizleri bekliyor. Bu akıllı aygıtlar yalnızca birbirine bağlanmakla kalmamalı, kullanıcılara hizmet sunmak ve Tecrübelerin İnternetinin geleceğini inşa etmeye yardımcı olmak için birbirleriyle entegre de edilmeli. Teknoloji ekosistemine sahip bir şirkete dönüşmeye devam ederken, herkese açık, karşılıklı yarar sunan ve daima gelişen bir ekosistem oluşturmak için küresel geliştiriciler ve ortaklarla güçlerimizi birleştirmeyi heyecanla bekliyoruz” dedi.

Pantanal herkese büsbütün açık entegrasyon imkânı sunuyor

OPPO Developer Conference 2022 etkinliğinde OPPO, farklı aygıtlar ve sistemlerin, ortadaki pürüzleri aşarak gerçek manada irtibat kurmasını ve birlikte çalışmasını sağlamak üzere kendi geliştirdiği birinci çapraz platform sistemi olan Pantanal’ı tanıttı. Aygıtlar ortası algılama ve bilgi süreç yeteneklerine sahip Pantanal, kullanıcıların muhtaçlıklarını daha âlâ anlayabiliyor, kestirimler yürütebiliyor ve hizmetleri hakikat vakitte hakikat formda sunabiliyor. Geliştiricilerin birden fazla platformda hizmet geliştirmesini ve dağıtmasını kolaylaştıran bir platformlar ortası sistem olan Pantanal, verimliliği artırıp maliyetleri azaltacak.

OPPO Carlink, akıllı telefonlar ile araçların entegrasyonunu sağlıyor

Araç içerisinde sunulan hizmetler ve cümbüş servisleri konusunda akıllı aygıtların daha fazla kullanılmasıyla birlikte OPPO, akıllı telefonlar ile araçlar ortasındaki iş birliğini ve entegrasyonu sağlamak için OPPO Carlink tahlilini geliştirdi. OPPO Carlink, akıllı telefon ve araba şirketi iş birliklerine yeni bir model sunuyor. Kullanıcılar, halihazırdaki araç içi bilgi-eğlence sistemlerini değiştirmeden bir akıllı telefonun bilgi süreç gücüne ve uygulama ekosistemine erişebilirken akıllı telefonlar da yazılım takviyesiyle araçlarda hizmet sunabiliyor.

OPPO Developer Conference 2022’de OPPO, akıllı aygıtlar ile araçları entegre etme işinde birlikte çalışmak için SAIC Motor ile başlattıkları iş iştirakini duyurdu. Paydaşlık, OPPO’nun bu yılın başlarında Tesla China ile yaptığı ve Çin’deki Tesla Model 3 ve Model Y araçlarında dijital anahtar olarak OPPO akıllı telefonları kullanmayı içeren mutabakatın bir adımı niteliğini taşıyor.

Ortak Ar-Ge çalışmalarıyla kusursuz ve akıllı IoT tecrübeleri geliştiriliyor

Ürünler ve hizmetler konusunda güçlü bir ekosistem geliştiren OPPO, donanım portföyünü de genişletmeye devam ediyor. Zenginleşen IoT eser portföyünü dünya çapında 50’den fazla ülke ve bölgeye sunan OPPO, son üç yılda tüm kategorilerde 120’nin üzerinde büyüme kaydetti.

Açık ve entegre bir ekosistem için küresel geliştiriciler güçlendiriliyor

Ürünlerini ve hizmetlerini birden fazla platformda kullanıcılara sunmak için 300.000’den fazla geliştirici ve 700.000 içerik oluşturucu OPPO’ya katıldı. OPPO Open Platform, uygulama hizmetleri, grafik sürece ve orta ilişki üzere alanlarda geliştiricileri destekliyor. Bunun yanında OPPO, geliştiricilerin ekosistem oluşturmasını desteklemek için, 2023 yılında Gravity Plan isimli teşebbüsüne 2 milyar Yuan pahasında kaynak tahsis edeceğini de duyurdu.

Koruyucu sıhhatle hayat kalitesi yükseltiliyor

Sensör teknolojileri, algoritmalar ve data bilimindeki ilerlemelerin ışığında OPPO, kollayıcı sıhhat yaklaşımıyla gerçekleştirdiği çalışmalarla kullanıcılarının sıhhatini uygunlaştırmayı hedefliyor. OPPO Developer Conference 2022’de OPPO, kendi geliştirdiği OPPO Sense algoritmasını birinci kere duyurdu. Algoritma, kardiyovasküler sıhhat, fitness ve uyku takibinde çığır açıyor. Ayrıyeten, makul kronik hastalıkların başlangıcını tespit etmeye yardımcı olmaya odaklanan OPPO, IoT eserleri ortasındaki ilişkiyi güçlendirmek ve tasarlanan sıhhat idaresi uygulamalarını, donanımları ve hizmetleri geliştirmek için küresel ortaklarla sürdürdüğü iş birliklerini daha da ileri taşıyacak.

Etkinlik kapsamında OPPO, birinci OPPO Research Institute Innovation Accelerator ile ilgili son bilgileri de paylaştı. Program, teknoloji profesyonellerinin ve girişimcilerin yenilikçi tahlillerini hayata geçirmek ve OPPO ile daha düzgün bir gelecek yaratmaya ilham vermek ismine bu yılın başlarında başlatılmıştı. 39 ülke ve bölgeden gelen 536 müracaat ortasından, kazanan on teklif seçildi. Her teklif, Erişilebilir Teknolojiler ve Dijital Sıhhat alanlarındaki zorluklara yenilikçi tahliller sunuyor. Kazanan on teklif 46.000 dolar hibe alacak ve sunulan fikirlerin daha da geliştirilip hayata geçmesine yardımcı olmak için OPPO ve iş ortakları tarafından desteklenecek.

“İnsanlık için Teknoloji, Dünya için İyilik” marka misyonuyla OPPO, geliştiricilerle ve başka iş ortaklarıyla, birlikte çalışmayı kolaylaştıran açık bir platform oluşturmaya yönelik eforlarını sürdürüyor. OPPO, daha fazla geliştirici ve iş ortağıyla güçlerini birleştirerek ekosistemini zenginleştirmeye ve genişletmeye devam edecek; böylelikle dünya çapında daha fazla kullanıcıya meselesiz ilişki imkânı ve akıllı tecrübeler sunacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 21 2022 Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir