Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Örnekköy kentsel dönüşüm projesinde beşinci etap başlıyor


Örnekköy kentsel dönüşüm projesinde beşinci etap başlıyor
İzmir’de kentsel dönüşüm yüzde yüz uzlaşı ve yerinde dönüşüm prensipleriyle sürat kesmeden sürüyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi, Örnekköy Kentsel Dönüşüm Alanı’nda beşinci etabın üretim ihalesini de sonuçlandırdı. Bu etapta yaklaşık 560 bağımsız ünite yapılacak.
İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer’in dirençli kent gayesi doğrultusunda Örnekköy Kentsel Dönüşüm Alanı’nda değerli bir evre daha tamamlandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin beşinci etap için yaptığı ihale sonuçlandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Barış Karcı idaresinde toplanan Belediye Encümeni’nin mali teklifleri değerlendirmesinin akabinde ihaleyi Okçuoğlu İnşaat Mühendislik Müşavirlik Sanayi ve Ticaret A.Ş. & Erensan İnşaat Materyalleri ve İnşaat Orman Eserleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ortaklığı’nın kazandığı açıklandı. Şirket beşinci etapta yaklaşık 560 bağımsız ünite inşa edecek.
İhale 25 Ağustos 2022’de İzmir Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılmıştı.
3 bin 520 konut, 338 işyeri olacak
Yaklaşık 6 bin kişinin yaşadığı Örnekköy Kentsel Dönüşüm Alanı’nda etaplar halinde devam eden proje tamamlandığında toplam 3 bin 520 konut ve 338 işyeri inşa edilecek. Proje kapsamında alanda 4 bin 200 metrekaresi kapalı iki katlı yeni pazar alanı, taşıtlar için yaklaşık 30 bin metrekare açık ve kapalı otopark alanları, 3 bin 500 metrekare kapalı alanı olan spor tesisi binası ve toplumsal alanlar yapılacak. Projeyle birebir vakitte alana 68 bin metrekare yeşil alan ve 20 bin metrekare toplumsal donatı alanı kazandırılacak.
İkinci, üçüncü ve dördüncü etapta bin 134 konut, 74 işyeri için imal çalışmaları ise sürüyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi birinci etapta 130 konut ve 13 işyerini hak sahiplerine teslim etmişti. 560 bağımsız ünitesi kapsayan beşinci etabın kura çekimi ise 8 Haziran’da yapılmış, yurttaşların inançla oturacakları konforlu konutlar noter huzurunda belirlenmişti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 21 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir