Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

OSMEK’te Yeni Periyot Başlıyor


OSMEK’te Yeni Periyot Başlıyor

Osmangazi Belediyesi’nin Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile fiyatsız olarak düzenlediği Osmangazi Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nda (OSMEK) yeni periyot kayıtları başladı.

Meslek sahibi olmayan vatandaşları çalışma hayatına kazandıran OSMEK, önümüzdeki kış devri boyunca el sanatları, işaret lisanı, diksiyon, bilgisayar üzere klasik eğitimlerin yanı sıra birinci yardım, lojistik, Bulgarca ve Rusça’nın içinde bulunduğu 80 farklı branşta hizmet verecek. Vatandaşlara hem mesleksel eğitim hem de toplumsal aktivite sunmak gayesiyle fiyatsız olarak düzenlenen kurslar; Hüdavendigar, Emek, Soğanlı, Demirtaş, Mehmet Akif, Ördekli, Seyyid Yol, Haraçcıoğlu Kültür Merkezleri ile Doburca, Yeniceabat, Namık Kemal, Altınova, Bağlarbaşı, Panayır, Pınarbaşı, Tuna, Hamitler, Maksem, Küplüpınar, Emek Adnan Menderes ve Emek FSM hizmet binalarında gerçekleştirilecek.

Eğitimlerde muvaffakiyet gösteren kursiyerlere ise kurs bitiminde Ulusal Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika takdim edilecek. Bunun yanı sıra toplumsal belediyecilik alanında Türkiye’de pek çok örnek projeye imza atan Osmangazi Belediyesi, Osmangazi Meslek İstihdam Merkezi (OKİM) ile kursiyerlerin ömrüne ışık tutacak.

OSMEK kurslarına katılmak isteyen vatandaşlar, (0224) 444 16 01 numaralı telefondan 1869 ile 1870 dahili çizgi üzerinden veya

http://osmek.osmangazi.bel.tr adresinden online müracaat yapabilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 21 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir