Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Rektör Özkan, çöp konutta bulunup Antalya’da muhafaza altına alınan çocuğu ziyaret etti


Rektör Özkan, çöp konutta bulunup Antalya’da muhafaza altına alınan çocuğu ziyaret etti

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Bursa’da çöp meskende bulunan ve Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde tedavi edildikten sonra devlet müdafaası altına alınan 9 yaşındaki C.M.A’yı memnun ve toplumsallaşmış gördüğünü bildirdi.

Üniversiteden yapılan açıklamaya nazaran, Özkan, Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürlüğüne bağlı Antalya Çocuk Meskenleri Sitesi’nde kalan C.M.A. ve öteki çocukları ziyaret etti.

Çocuklarla sohbet edip masa tenisi oynayan Özkan, yaptığı açıklamada, 9 yaşındaki çocuğun gelişiminin memnunluk verici olduğunu belirtti.

Çocuğun birinci hastaneye geldiğinde 17 kilogram olduğunu hatırlatan Özkan, “Hareket etmekte zahmet çekiyordu. 21 günlük tedavinin sonucunda taburcu ettiğimizde artık sıhhatine kavuşmuş, rahatlıkla yürüyebiliyordu. Taburcu olduktan sonra devlet müdafaası altına alındı. Ziyaret etmek için çocuğumuzun ortamına alışmasını bekledik. Onu bu kadar keyifli ve toplumsallaşmış görmekten nitekim çok memnun oldum.” sözlerini kullandı.

Diğer muhafaza altındaki çocukların da C.M.A’ya arkadaşlık yaparak takviye olduğunu gözlemlediğini anlatan Özkan, gördüğü tablonun kendisini duygulandırdığını bildirdi.

– Özkan’dan hami aile için çağrı

Çocuk Konutları Sitesi’nde kalan çocukların devlet tarafından maddi tüm muhtaçlıklarının karşılandığını fakat manevi olarak sevgiye ve özel hissetmeye gereksinimleri bulunduğunu aktaran Özkan, imkanı olan herkese, kollayıcı aile olarak meskenlerinin kapısını bu çocuklara açmaları daveti yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın öncülüğünde yürütülen Kollayıcı Aile Sistemi kapsamında devlet tarafından da kıymetli teşvikler verildiğini anımsatan Özkan, şunları kaydetti:

“Devletimiz, çocukların eğitim masrafları, servis fiyatı üzere birçok hususta dayanak veriyor. Bu manada ailelere de önemli bir maddi külfet oluşturmuyor. Velayet manasında bir sorumluluğu da yok. Devletimizin ailelerden tek beklentisi, çocuklarımıza sıcak bir aile ortamı sağlamaları. Rahim nakli konusunda çok sayıda talep geliyor. Çocuk hasreti çeken birçok insan, esirgeyici aile uygulamasını kıymetlendirebilir. En azından Çocuk Konutları Sitesi’ne gelerek burada çocuklarla bir ortaya gelsinler. Çok özel çocuklarımız var.”

Özkan’a ziyaretinde, Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdür Yardımcısı Halil Atik ile Antalya Çocuk Meskenleri Sitesi yöneticileri ve hocaları eşlik etti.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 , , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir