Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Samsung, bu yılki SDC 2022’de geliştiriciler ve içerik üreticiler için yeni bir periyodu başlatacak


Samsung, bu yılki SDC 2022’de geliştiriciler ve içerik üreticiler için yeni bir periyodu başlatacak

Samsung, geliştiriciler ve içerik üreticileri ile SDC 2022’de buluşuyor…

Teknoloji devi Samsung, 12 Ekim’de San Francisco, Moscone North’da gerçekleştirilecek olan Samsung Developer Conference (SDC 2022) aktifliğine konut sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu yıl hem fizikî hem de dijital olarak düzenlenecek olan konferansta şirket, geliştiriciler ve içerik üreticileriyle iş birliği halinde, milyonlarca kullanıcı için yeni jenerasyon irtibatlı tecrübeler tasarlamaya yönelik planlarını ve ‘Sakin Teknoloji’ vizyonunu duyuracak.

Samsung, bu yılki Samsung Developer Conference (SDC 2022) aktifliği kapsamında herkes için temaslı bir dünya sunabilmek maksadıyla tasarladığı SmartThings platformundaki en son gelişmeleri paylaşacak. Samsung ayrıyeten, daha akıllı ve süratli bir tüketici tecrübesi sunmak üzere aygıtların birbirine kusursuz bir biçimde bağlandığı ‘Sakin Teknoloji’ vizyonunu da açıklayacak.

Samsung’un üst seviye yöneticileri iştirakçilerle bir ortaya gelecek

SDC 2022 aktifliğinin açılış konuşmasını gerçekleştirecek olan Samsung Electronics Lider Yardımcısı ve Aygıt Tecrübesi (DX) Kısmı CEO’su ve Lideri Jong-Hee (JH) Han, şirketin yeni periyot vizyonuna ait detayları iştirakçilerle paylaşacak. Jong-Hee (JH) Han’ın akabinde kelam alacak olan Samsung üst seviye yöneticileri de, geleceğin teknolojileri üzere alanlarda şirketin benimsediği yeni stratejileri aktaracak. Aktifliğin konuşmacıları ortasında Samsung Research (Araştırma) Lideri Sebastian Seung, Lider Yardımcısı ve Görsel Ekran Kısmı Ar&Ge Grubu Lider Yardımcısı Yongjae Kim, Kıdemli Lider Yardımcısı ve Samsung Electronics America Eser ve Pazarlama Kısmı Lideri Sang Kim, Taşınabilir Tecrübe Kısmı Lider Yardımcısı ve SmartThing Ünitesi Lideri Jaeyeon Jung, Taşınabilir Tecrübe Kısmı Lider Yardımcısı Framework Ar-Ge Kümesi ve SmartThings Lideri Mark Benson’ın yanı sıra Samsung Research America, Bixby Lab Lideri Anil Yadav da yer alıyor.

Hem yüz yüze hem de sanal oturumlarla ekosistemi keşfetme fırsatı

Açılış konuşmaları sonrasında, SDC’22 aktifliği kapsamında hem yüz yüze hem de sanal iştirakçiler için orta oturumlar düzenlenecek. İlgili orta oturumlarda iştirakçiler Bixby, One UI 5, SmartThings and Matter, Samsung Wallet ve Tizen üzere Samsung’un en yeni geliştirici odaklı platformları ve araçları hakkında daha fazla bilgi edinme ve iş birliklerine yönelik iş ortağı ekosistemlerini keşfetme fırsatı bulacak.

Geliştiriciler için online iştirakle ‘Code Lab’ aktifliği gerçekleştirilecek

Etkinliğin fizikî oturumlarında iştirakçilere Samsung’un SmartThings platformu ile ilgili yeni planları, en son yeniliklerini ve Samsung Tech Square üzerinde uygulamalı tecrübeleri keşfetme imkânı sunulacak. Aktiflikte ayrıyeten, networking fırsatları ve çeşitli fizikî aktivite imkanları da sunulacak. Aktiflik kapsamında, geliştiriciler için işbirlikleri kurabilecekleri ve kodlama maharetlerini artıracakları ‘Code Lab’ üzere çevrimiçi iştirakin mümkün olduğu aktiviteler de olacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 27 2022 Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir