Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Savunma Sanayii Başkanlığı 10 bilişim işçisi alacak


Savunma Sanayii Başkanlığı 10 bilişim işçisi alacak

Kurumun hususa ait ilanı, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna nazaran, SSB’de tam vakitli istihdam edilmek üzere, kıdemli sistem uzmanı, sistem uzmanı, kıdemli bilgi güvenliği uzmanı, bilgi güvenliği uzmanı, kıdemli ağ uzmanı ve ağ uzmanı durumları için 10 kontratlı bilişim çalışanı alınacak.

Adayların 20 Eylül’e kadar, e-Devlet Savunma Sanayii Başkanlığı-Kariyer Kapısı “https://isealimkariyerkapisi.cbiko” internet adresinden müracaat etmeleri gerekiyor. Posta yoluyla yahut şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek. Adaylar, alım yapılacak durumlardan yalnızca ikisine müracaatta bulunabilecek.

Başvuru sonuçları Meslek Kapısı üzerinden ilan edilecek. Adaylara ayrıyeten yazılı bildirim yahut tebligat yapılmayacak.

Yazılı ve kelamlı imtihana girmeye hak kazanan adaylara ilişkin iştirak listesi, imtihan yeri, tarihi ve başka bilgiler, SSB’nin “www.ssb.gov.tr” isimli internet sitesinde “Duyurular” kısmından ve Meslek Kapısı’ndan ilan edilecek.

Yazılı imtihanda adaylar konumlara uygun olarak genel ve özel kurallarda belirtilen tüm konuların yanı sıra temel bilişim mevzuları ve bilgi güvenliği hususlarında değerlendirmeye tabi tutulacak.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 29 2022 , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir