Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

SB Turkey’22 Konferansı için geri sayım başladı: Dönüşüm için hızlanma vakti!


SB Turkey’22 Konferansı için geri sayım başladı: Dönüşüm için hızlanma vakti!

Dünyanın en süratli büyüyen küresel topluluklarından Sustainable Brands®’in (SB) her yıl merakla beklenen Sustainable Brands Turkey Konferansı, bu yıl 13-16 Eylül tarihlerinde Recenter & Accelerate (Merkezine Dön, Geçmişini Hatırla ve Hızlan) temasıyla online olarak gerçekleşecek. Geçmişe tekrar odaklanıp geleceği planlamayı ve dönüşümü hızlandırmayı teşvik eden programıyla öne çıkan konferans, 120 yi aşan konuşmacı,70 i aşan oturum ve 40’ı aşan küresel konuşmacının yer aldığı paneller ve oturumlar ile iştirakçilere fikir ve ilham vermeye devam edecek.

Sürdürülebilir ve rejeneratif gelecek için odaklanmak ve geçmişte öğrendiklerimizi bir sefer daha ele alarak öncü adımlar atmak gerekiyor. Sustainable Brands® Küresel Platformu’nun Türkiye buluşması olan SB Turkey 2022, ‘’Recenter & Accelerate ‘’(Merkezine Dön, Geçmişini Hatırla ve Hızlan) teması ile alanının en düzgün örneklerinin mevcut durumunu masaya yatırarak bu çalkantılı vakitlerde başarıyı hızlandırmaya yardımcı olabilecek noktalara odaklanıyor. Bu yıl 13 Eylül’de Fairmont Quasar Istanbul otelde fiziki olarak başlayacak konferans 14-15-16 Eylül tarihleri ortasında online düzenlenecek, dünyadaki en yeterli yenileyici ve sürdürülebilir marka öykülerini alanında uzman isimlerden dinleme fırsatı sunacak.

Sustainable Brands Turkey Konferansı 10 yaşında!

Konferansın açılışı 13 Eylül’de fiziki olarak Fairmonth Quasar İstanbul Otel’de gerçekleşecek. Açılış gününe özel paneller, work shoplar lansmanlar ve ilham verici oturumların yanı sıra Sustainable Brands Turkey Konferansı’nın 10. yıldönümü de bir kokteyl aktifliği ile kutlanacak. Konferans 10 yıldır inovatif fikirler üretmek ve heyecan verici iş birlikleri gerçekleştirmek isteyen yenilikçi markaları, iş dünyasını, marka ve bağlantı başkanlarını, profesyonelleri ve kanaat liderlerini bir ortaya getirerek daha yeterli bir gelecek için yol haritası sunuyor.

Konferansta alanında dünyanın en düzgünlerini dinleyin

Dünyanın önde gelen markalarının; şirketlere, tüketicilere, gezegene ve topluma olumlu sonuçlar getirmeyi hedefleyen tecrübelerini paylaşacağı konferansta; We First’ün kurucusu ve CEO’su, TOP 50 küresel konuşmacısı ortasında yer alan Simon Mainwaring, son kitabı “Greener Marketing” kitabıyla kısa müddette çok okunanlar listesine giren müellif, stratejist John Grant, sürdürülebilirlik ve sorumluluk yoluyla kıymet yaratma konusunda uzmanlaşmış Valutus’un kurucusu Daniel Aronson, ödüllü The Humblebrag’ın ve 2000’den fazla yaratıcı, aktivist, siyaset yapan ve “tutkulu insan”dan oluşan global bir ağ olan Creatives for Climate’ın kurucusu Lucy von Sturmer,Jenny Anderson,John Izzo,Sille Kurukow,Ed Gillespie,Victoria Chapman, Sustainable Brands Turkey Ülke Yöneticisi Semra Sevinç,Moda Dizayncısı Dr. Öğretim Vazifelisi Hasret Süer,Havas İstanbul CEO su Cüneyt İhtilal,Oyuncu Ceyda Düvenci üzere 40’ı aşkın küresel konuşmacı, birbirinden ilgi alımlı oturum ve panellerde iştirakçilerle buluşacak.

SB® Brands For Good Türkiye Konferansı 16 Eylül’de!

Konferansın 4. günü olan 16 Eylül’de ise ‘Marka Liderliğinde Kültürel Dönüşüm’ temasıyla SB® Brands For Good Türkiye Konferansı’nın da ikincisi gerçekleşecek. Konferansta sorumlu tüketim kültürünü ulaşılabilir kılarak ve yerleşmiş ömür üslubu olarak benimseterek kültürel bir dönüşüm başlatmak için markaların güçlerini nasıl birleştirecekleri, bağlantının gücünü yeterli bir gelecek için nasıl dönüştürülebileceği bahisleri, ilham veren lakin bir o kadar da sorgulayan oturumlarla ele alınacak. Konferansta dünyanın önde gelen markaları “Marka Amacı”, “Davranış Değişikliği”, “Dönüştürücü Yönetişim ve Metrik”, “Rejeneratif Operasyonlar ve Tedarik Zinciri” ve “Tasarım ve İş Modeli İnovasyonu” başlıklarında ilham verici kıssalarını paylaşacak.

SB Turkey 2022 konferansı; Fairy, Unilever, Trendyol, L’Oreal, EnerjiSA , Yıldız Holding, Kofana/Sales Force, Wiser Globe, Nestle ,Boyner, PepsiCo, Betek, Agesa, Signify, Akkomarka, Banvit, Cargill, Philips markalarının sponsorluğunda gerçekleşecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir