Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Seferihisar Belediyesi ‘’KADIN VARSA HAYAT VAR’’ Projesini başlattı


Seferihisar Belediyesi ‘’KADIN VARSA HAYAT VAR’’ Projesini başlattı
Seferihisar Belediyesi ve CHP Seferihisar İlçe Bayan Kolları ortak bir projede buluşarak bilhassa tarım ve hayvancılık bölümündeki ekonomik kriz nedeniyle köylerinden göç etmemeye direnen aileler ve bayanlar için “Kadın varsa hayat var” projesini hayata geçirdi.

Toplumsal, ekonomik, güvenlik ve ruhsal sıhhatlerini desteklemek ismine uzmanlar eşliğinde bir takviye programı hazırlayan Seferihisar Belediyesi ilgili mevzularda bayanlara bilgilendirmelerde bulunacak. Başta Beyefendiler, Turgut, Payamlı köyleri ile Tepecik mahallesinde yaşayan bayanlara ve ailelere verilecek eğitim dayanağı kademeli olarak Seferihisar’ın tüm köy ve mahallelerine yayılacak.

Bayanların karar alma düzeneklerinde faal rol almasını sağlamayı hedefleyen projede mahallî idarelerde “Dönüştürücü Eşitlik ve Toplumsal Cinsiyeti Anaakımlaştırma” yaklaşımı ile vatandaşlarla ortak çalışmalar yapılması planlanacak. Ayrıyeten proje kapsamında “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” konusunda da farkındalık yaratılarak anketler yapılacak ve data toplanması sağlanacak. Aile Takviyeleri Sigortası hakkında bilgilendirmeler yapılacak.
Seferihisar Belediye Lideri İsmail Yetişkin ve CHP İlçe Lideri Senem Gürer Solak’ın takviyeleriyle hazırlanan Projede eğitim başlıkları şöyle olacak;
Bayanın Karar Alma Sistemlerindeki Rolü
Bayanın Örgütlenmesi
Bayanın Ekonomik Hakları
Bayan ve Siyaset
Toplumsal Cinsiyet Farkındalığı
Aile Dayanakları Sigortası
Sağlıklı iletişim
Bağlantı problemleri
Eşler ortası sağlıklı iletişim
Aile içindeki roller ve bireylerinin sorumlulukları

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 26 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir