Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Seferihisar Kurtuluşunun 100. Yılını Büyük Coşku ile Kutladı


Seferihisar Kurtuluşunun 100. Yılını Büyük Coşku ile Kutladı

Seferihisar’ın düşman işgalinden kurtuluşu Ceylan Ertem konseriyle kutlandı. Seferihisar’ın kurtuluşunun 100’üncü yıldönümünü aktiflikleri kapsamında düzenlenen Ceylan Ertem konserini binlerce Seferihisarlı izledi.

Seferihisar’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü hasebiyle ilçe merkezinde merasim düzenlendi. Seferihisar’ın bağımsızlık tarihi olan 11 Eylül her yıl coşku ile kutlanırken bu yıl da kutlamalar Seferihisar Belediyesi himayesinde gerçekleşti. Seferihisar Belediye Lideri İsmail Yetişkin düzenlenen merasimde Atatürk büstüne çelenk bırakarak ulusal çabada vatan uğruna şehit olan kahramanlara hürmetlerini sundu. Seferihisar Kaymakamı Mehmet Şerif Olcaş ve ilçe protokolünün de katıldığı merasimde Seferihisar Belediye Lideri İsmail Yetişkin, bağımsızlık inancının bu yıl 100. yıldönümünü kutladıklarını belirterek “Cumhuriyetin ikinci yüzyılına girerken kuvvetli süreçlerden geçiyoruz. Lakin tarihimiz bize en karanlık vakitte kararlılıkla verilen çabanın zaferle ve bir ulusun kurtuluşu ile sonuçlandığını hatırlatıyor. Biz de bu kuvvetli günlerden Mustafa Kemal’in, ordusunun ve Anadolu halkının 100 yıl evvelki inancı ile sağ salim çıkacağız” dedi.

Seferihisar’da kurtuluş Ceylan Ertem konseri ile kutlandı

Seferihisar’da kurtuluş coşkusuna İBB Köy Tiyatroları’nın “Ege Kurtuluş Destanı” oyununu izleyerek devam eden Seferihisarlılar akşam ise ünlü sanatçı Ceylan Ertem konserinde buluştu. Seferihisar Belediye Lideri İsmail Yetişkin bu türlü manalı bir günde Seferihisarlılarla birlikte olduğu için Ceylan Ertem’e teşekkür ederek her vakit sanatın ve sanatkarların yanında olacaklarını söyledi. Yüz yıl evvel Çolak İbrahim Beyefendi komutasında Seferihisar’ın tarihinin en büyük çabasını verdiğini de kelamlarına ekleyen Yetişkin “Egemenliğimiz artık 100 yaşında bir çınar ve Seferihisar da ebediyen bu çınarın gölgesinde var olacaktır. Bize egemenliğimizi armağan eden Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını sevgi ve minnetle anıyoruz” diye konuştu.

Seferihisar’ın 100. yılına özel Seferihisar kapalı pazar yerinde gerçekleştirilen Ceylan Ertem konseri büyük ilgi gördü. Binlerce Seferihisarlı kurtuluş coşkusunu Ceylan Ertem’in birbirinden hoş modüllerine eşlik ederek kutladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 9 2022 Kültür sanat

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir