Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Seferihisar’da Tarım Kredi Kooperatifine ağır ilgi


Seferihisar’da Tarım Kredi Kooperatifine ağır ilgi

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlayan indirimli satışlar tüm Türkiye’de olduğu üzere Seferihisar’da da büyük ilgi görüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde başlayan indirimli satışlar Seferihisar’da da ağır ilgi görüyor. Bilhassa temel gereksinim unsurlarında uygulanan kıymetli indirimler vatandaşları mutlu ediyor. Vatandaşın sıklıkla muhtaçlık duyduğu eserleri kapsayan indirimli eserler içinde makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, şeker, tavuk eserleri, tam yağlı süt, bal, zeytin, çay, zerzevat ve meyveler, paklık gereçleri, peçete, rulo havlu, kolonya ve bebek bezi üzere pek çok eser bulunuyor.

Yüzde 30’a varan indirimlerin uygulandığı sarı etiketli eserlere gösterilen ağır ilgi nedeniyle raflarda tükenen eserlerin süratle tekrar tedarik edildiğini vurgulayan Seferihisar Tarım Kredi Kooperatif Müdürü İsmet Tosun, “Vatandaşlarımızın bilhassa temel tüketim unsurlarına çok daha uygun fiyatlı olarak ulaşabilmesi için Cumhurbaşkanımızın talimatıyla başlattığımız indirim uygulamasına duyulan ağır ilgi nedeniyle süratle tükenen eserlerin tedariği noktasında titizlikle çalışıyor takibini anlık olarak yapıyoruz. Rafta yerini alan eserler birebir gün içinde tükenebiliyor. Vatandaşların indirimli tüm eserlere her an ulaşabilmesi için depo sevkiyatlarımızı arttırdık” ifadelerini kullandı.

“En kaliteli esere en düzgün fiyatla burada ulaşıyoruz”

Tarım Kredi Marketinden alışveriş yapan, indirim uygulanan temel gereksinim materyallerindeki fiyatların öteki marketlere nazaran çok daha düşük olduğunu tabir eden Şahabettin Öztürk, “Kalite istikametinden çok mutluyuz ve fiyatlar da gün geçtikçe da güzel düzeylere geliyor. Ben tertipli olarak market fiyatlarını takip ederim. Yirmi yıla yakın market işletmeciliği yaptım. Tüm eserlerin hem markalarını hem de yeni fiyatlarını bilirim. Yalnızca Seferihisar’da değil kent dışındaki market fiyatlarını da takip ediyorum ve Tarım Kredi Kooperatif Marketleriyle kıyaslıyorum. Pek çok eserde pek çok markada en kaliteli esere en uygun fiyatla burada ulaşıyoruz. Burada çalışan işçi de eser kalitesi de çok hoş. İndirimlerin devam etmesi de bizi mutlu ediyor” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Tarım Kerdi Kooperatif Marketlerinde başlatılan indirim uygulamasına vatandaşın gösterdiği ilgiden ve uygulamadan duyduğu memnuniyeti lisana getiren AK Parti Seferihisar İlçe Lideri Ahmet Aydın, “Son vakitlerde özgür piyasada gerçekleşen yüksek fiyatlar sebebiyle hemşehrilerimiz rahat bir nefes almakta zorlanıyordu. Zincir marketlerin yüksek fiyat siyasetinin önünde hemşehrilerimiz için uygun bir alternatif olarak duran Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinin sayısı da ülkemiz genelinde olduğu üzere ilçemizde de artacak. Bu hususta hemşehrilerimizden gelen talepleri Tarım Kredi Kooperatifine ilettik ve onlar da yeni yer arayışına girdiler. Vatandaşın besin ve gibisi eserleri daha taze, sağlıklı ve ucuz elde etmesi için yapılan bu çalışma başarılı bir formda sürdürülüyor. Devletimizde bu mevzuda hassasiyetle tedbirler alıyor. Tarım Kredi Kooperatiflerinin kuruluşunun bir gayesi da çiftçilerimize sahip çıkmak ve her an yanlarında olmaktır. Bu da hem üreticilerimizin gelirlerini arttıracak hem de hemşehrilerimizin mesken iktisadına yansıyacaktır diye düşünüyorum. Seferihisar’daki çalışmalar şu an genel olarak hemşehrilerimizi şad etmiş görünüyor. Bu vesileyle burada oluşturulan çalışmaları yürekten kutluyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 19 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir