Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Seyahatiniz İçin Gerekli Her Şey Vodafone Seyahat Yanımda’da


Seyahatiniz İçin Gerekli Her Şey Vodafone Seyahat Yanımda’da

Vodafone, seyahatsever müşterileri için yeni bir hizmet sunuyor. Vodafone’un yeni seyahat platformu “Seyahat Yanımda”, uçak-otobüs bileti, otel rezervasyonu, cins, araç kiralama ve havalimanı transferi üzere birçok sürecin hem yurtiçinde hem de yurtdışında ekonomik ve kolay bir halde gerçekleşmesini sağlıyor. “Seyahat Yanımda”da 400’den fazla havayoluna uçuş imkânı ve 500 bini aşkın noktada otel seçeneği sunuluyor.

Vodafone, müşterilerine en düzgün dijital tecrübesi yaşatmaya devam ediyor. Bir seyahat için gerekli olabilecek her türlü gereksinim düşünülerek tasarlanan Vodafone’un yeni seyahat platformu “Seyahat Yanımda” uçak-otobüs bileti, otel rezervasyonu, çeşit, araç kiralama ve havalimanı transferi üzere birçok sürecin hem yurtiçinde hem de yurtdışında ekonomik ve kolay bir formda gerçekleşmesini sağlıyor. Seyahat Yanımda’da 400’den fazla havayoluna uçuş imkânı ve 500 bini aşkın noktada otel seçeneği sunuluyor. Vodafone Red abonelerinin çok özel avantajlara sahip olduğu uygulamadan Vodafone’lu olsun olmasın tüm müşteriler faydalanabiliyor. Seyahat Yanımda’ya Vodafone Yanımda taşınabilir uygulamasından ya da www.seyahatyanimda.com adresinden erişilebiliyor.

Vodafone Türkiye Her Şey Yanımda Genel Müdürü Uğur Sennaroğlu, şunları söyledi:

“Müşteri tecrübesinin dijitalleşmesine büyük ehemmiyet veriyoruz. Müşterilerimize tüm muhtaçlıklarını tek platformdan kolaylıkla karşılama imkânı sağladığımız Vodafone Yanımda, eşsiz ayrıcalıklarını yeni iş alanlarıyla müşterilerine sunmaya devam ediyor. Aylık faal müşteri sayısı 15 milyona ulaşan uygulamamız artık de seyahatsever müşterileri için yeni bir platform sunuyor. Seyahat Yanımda platformu uçak-otobüs bileti, otel rezervasyonu, cins, araç kiralama ve havalimanı transferi üzere birçok sürecin hem yurtiçinde hem de yurtdışında ekonomik ve kolay bir biçimde gerçekleşmesini sağlıyor. Vodafone garantisiyle sunduğumuz Seyahat Yanımda ile müşterilerimizin tatil keyfini artırmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize en güzel dijital tecrübesi yaşatmaya devam edeceğiz.”

Kapsamlı seyahat hizmeti

Seyahat Yanımda platformu, seyahat planlaması yapan kullanıcılara, emellerine uygun uçuş ve konaklama seçenekleri, farklı destinasyon ve temalarda gidilebilecek yerler hakkında seyahat hizmetleri sunuyor. Seyahat Yanımda’da ayrıntılı filtrelemeyle yurtiçi yahut yurtdışı direkt yahut aktarmalı uçuş seçilebiliyor, yurtiçi ve yurtdışı otellere online rezervasyon gerçekleştirilebiliyor, araç kiralama yapılabiliyor, yurtiçi ve yurtdışı gemi çeşitlerine rezervasyon sağlanabiliyor. “Seyahat Yanımda”da harcamalar için kredi kartı yahut debit kart kullanılabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 27 2022 Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir