Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Seyyah Nakliyecilik, Avrupa’da 100 adet yeni MAN cazip ile büyüyor


Seyyah Nakliyecilik, Avrupa’da 100 adet yeni MAN cazip ile büyüyor

MAN KAMYON VE OTOBÜS TİCARET A.Ş. DEV TESLİMATLARINA DEVAM EDİYOR:

İşletmelerin muteber tahlil ortağı MAN, dev teslimatlarına bir yenisini daha ekledi. Geçen ay Bolu’da yapılan yılın en büyük teslimatının akabinde bu sefer de Türkiye lojistik kesiminin esaslı firması Seyyah Taşımacılık’a dev bir teslimat daha gerçekleştirildi. 2022 yılı araç yatırımları kapsamında filosuna 100 adet MAN TGX 18.470 4×2 BL SA katan Eskişehir merkezli firmaya, siparişinin 70 araçlık kısmı İstanbul’da düzenlenen özel bir merasimle teslim edildi. Kalan 30 araç ise, Eylül ayı içerisinde teslim edilecek. Seyyah Nakliyat A.Ş., yeni aldığı ‘2021 Yılın Kamyonu’ ödüllü MAN çekicileri, Avrupa’daki hizmet ağını daha da genişletmek için kullanacak.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., 2022 yılında büyük teslimatlarına sürat kesmeden devam ediyor. Üstün nitelikli araçları ve satış sonrası sunduğu kaliteli hizmet ile lojistik bölümünün gözdesi haline gelen MAN, İstanbul’da yılın büyük teslimatlarından birini daha gerçekleştirdi.

Avrupa’ya yönelik büyüme maksatları doğrultusunda araç filosunu güçlendirmek isteyen Türkiye lojistik dalının esaslı firması Seyyah Nakliyecilik A.Ş., yeni araç yatırımında MAN’ı tercih etti. 1958 yılından kurulan ve istikrarlı büyümesi ile hem yurt içinde hem de yurt dışında lojistik bölümünün önder firmalarından biri haline gelen Seyyah Nakliyecilik, 2022 araç yatırımları kapsamında filosuna 100 adet, ‘2021 Yılın Kamyonu’ ödüllü MAN TGX alımlı kattı. Eskişehir merkezli firma, satın aldığı yeni MAN çekicilerden 70 adedini, İstanbul’da gerçekleştirilen bir merasimle teslim aldı. Geriye kalan 30 adet MAN alımlı ise, Eylül ayı içerisinde firmaya teslim edilecek.

MAN’ın İstanbul İkitelli’deki tesisinde düzenlenen teslimat merasimine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. ismine Genel Müdür Tuncay Bekiroğlu, Kamyon Satış Yöneticisi Serkan Sara, Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Ataç Şeran ile Seyyah Nakliyat A.Ş. ismine İdare Heyeti üyeleri Bülent Baysal ve Derviş Baysal ile MAPAR Otomotiv İdare Konseyi Üyesi Hıdır Erdi Şahin, İzmir Şube Genel Müdürü Caner Perk ve Kamyon Satış Müdürü Şevki Atalay katıldı.

“Dev teslimatlar araç ve hizmet kalitemizin bir göstergesi”

MAN’ın güç bir periyotta yaptığı dev teslimatlarla bölümdeki farkını ortaya koyduğunu belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, şunları söyledi:

“Pandemi ve sonrasında lojistik dalında araç noktasında değerli bir talep artışı oldu. Lakin bu talep artışına rağmen, ortaya çıkan cip krizi, tedarik meseleleri ve Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik savaşı, şirketlerin üretim süreçlerini çok daha güçlü hale getirdi. MAN olarak, bu kuvvetli süreçte vaktinde aldığımız hakikat kararlarla, müşterilerimizin tüm taleplerine en süratli biçimde karşılık vermeye çalıştık. Bugüne kadar da onların bize olan inancını boşa çıkartmayarak, teslimatlarımızı vaktinde yapmaya devam ettik.

Bunu yaparken de tıpkı vakitte artan rekabet şartları ve müşteri beklentilerine uygun olarak, satış ve satış sonrası hizmet kalitemizi de her geçen gün daha da üstlere çıkartmayı sürdürdük. Müşterilerimizin gereksinim duyduğu ileri teknolojiye sahip araçlarımız ve 7/24 yanlarında olduğumuz satış sonrası hizmet anlayışımız ile hep onlara en iyiyi sunmaya çalıştık. Onlar da MAN tercihleri ile sunduğumuz bu hizmet kalitemizi ödüllendirdiler. Birbiri arkasına yaptığımız dev araç teslimatlarını da bu araç ve hizmet kalitemizin bir yansıması olarak görüyorum.

MAN olarak, bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarda, müşteri memnuniyeti temel odak noktamızı oluşturdu. ‘Yaşam Uzunluğu İş Ortağı’ olarak gördüğümüz müşterilerimiz ile kurduğumuz bu yol arkadaşlığımızın temelinde ise, elbet inanç prensibi var. Bu karşılıklı itimat prensibi üzerine inşa ettiğimiz iş birlikleri sayesinde bugün pek çok bölümde önder firmaların sağlam tahlil ortağı pozisyonunda bulunuyoruz. Bu firmalardan bir tanesi de iş birliğinden her vakit onur duyduğumuz Seyyah Nakliyecilik A.Ş.’dir. Türkiye lojistik dalının esaslı markalarından bir tanesi olan bu güzide firmamız ile uzun soluklu iş birliğimize bugün yeni bir halka daha ekliyoruz. Bu iş birliğimizin önümüzdeki süreçte daha da artarak devam edeceğine inanıyorum. Yeni MAN araçlarımızın, Seyyah Nakliyat Ailesi’ne iyi, uğurlu olmasını diliyorum.”

“MAN bizim için her vakit emniyetli bir partner oldu”

Firma olarak, 1958 yılından faaliyete başladıklarını ve 1960’lardan bu yana da MAN ile iş birliklerinin devam ettiğini hatırlatan Seyyah Nakliyat A.Ş. İdare Heyeti üyesi Bülent Baysal, “MAN, ağır ticari araç kesiminde dünya üzerinde kendini kanıtlamış bir marka. Bugüne kadar gerek yurt içi gerekse de yurt dışı faaliyetlerimizde şirketimiz için sürekli sağlam bir tahlil ortağı oldu. Üstün nitelikli yeni kuşak araçlarının yanı sıra yedek kesim ve geniş servis ağı, satış sonrası sunduğu hizmet kalitesi ile bizim için her vakit sağlam bir partner olmaya devam etti.

Lojistik dalında ‘güven’ çok kıymetli bir yer tutuyor. Aldığınız yükü vaktinde teslim edeceğinize dair verdiğiniz her kelam, sizin için bölümde bir inanç testi manasına geliyor. Bu nedenle yol arkadaşlarınızı yanlışsız seçmeniz bu işte büyük ehemmiyet taşıyor. Seyyah Nakliyecilik olarak, bu hususta her vakit titiz davranıyor, yol arkadaşlarımızı da itina ile seçiyoruz. İşlerimizde her vakit güvendiğimiz markalarla yola çıkmaya itina gösteriyoruz. Gururla söyleyebilirim ki, 64 yılın verdiği deneyim ile bugüne kadar da seçtiğimiz yol arkadaşlarımız konusunda hiç yanılmadık.

MAN markası da bu muvaffakiyet seyahatimizde her vakit araç ve hizmet kalitesi ile yanımızda oldu. Bugün de uzun yıllara dayanan iş birliğimizi bir adım daha ileri taşıyoruz. Şirket olarak, büyüyen lojistik bölümünde daha büyük amaçlara yürümek için bu yıl araç filomuza 100 adet yeni MAN cazibeli katıyoruz. Filomuzda halihazırda 200’ün üzerinde aracımız bulunuyor. Bu alımımızla filomuzun yarısı MAN araçları olacak. Yeni MAN çekicilerimizin; yüksek yakıt tasarrufları, güçlü ve çevreci motorları, dayanıklıkları ve performansları ile şirketimize büyük güç katacağına inanıyorum. Bugün teslim aldığımız araçları da Avrupa’daki büyüme amaçlarımız doğrultusunda bu kıtadaki işlerimizde kullanmayı planlıyoruz” diye konuştu.

“Araç ve hizmet noktasında tüm ayrıcalıkları tek çatı altında sunuyoruz”

İşletmelerin günümüzde yüksek tasarruf, performans ve dayanıklılık, çevreci ve güçlü motor ile satış sonrası kaliteli hizmet üzere kriterleri artık birinci sıraya koymaya başladığını vurgulaya MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Yöneticisi Serkan Sara şunları kaydetti:

“MAN olarak, üstün nitelikli araçlarımızı, başarılı satış ve satış sonrası hizmet süreçlerimiz ile destekleyerek, müşterilerimiz için emniyetli tahlil ortağı fonksiyonu görüyoruz. Yarının teknolojisi ile tasarlanıp, üretilen MAN kamyon ve çekicileri, bilhassa güçlü model çeşitlilikleri, gelişmiş şasi yapıları ve ileri teknolojileri ile gereksinim duyulan her alanda en ülkü tahlilleri sunuyor. Bugün teslimatını yaptığımız ‘2021 Yılın Kamyonu’ ödüllü yeni kuşak MAN TGX serisi araçlarımız da dayanıklılık, konfor, güvenlik üzere üstün özelliklerinin yanı sıra yakıt tasarrufu ve işletme iktisadı açısından sağladığı avantajlarla öne çıkıyor. Yeni kuşak TGX serisi araçlarımız, sundukları birçok avantajın yanı sıra Euro 6e motorları ile daha yüksek güç ve daha fazla tasarruf sağlıyor. Bu yeni kuşak motorlarımızın bir evvelki jenerasyon Euro 6d motorlara nazaran sağladığı yakıt tasarrufu oranı yüzde 4.2. Bu da işletmeler için çok değerli bir masraf kalemi pozisyonunda bulunan yakıt tasarrufu noktasında değerli bir katkı manasına geliyor.

Yeni MAN TGX’lerin Avrupa yollarında Seyyah Taşımacılık’ın gücüne kıymetli bir güç katacağına inanıyorum. Bir sefer daha MAN’ın araç ve hizmet kalitesine duydukları inanç için kendilerine teşekkür eder, yeni araçlarımızın güzel olmasını dilerim.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir