Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Sıhhat Bakanlığı 85 bin atama müracaatları ne vakit, kuralları neler? Takım dağılımı belirli mi?


Sıhhat Bakanlığı 85 bin atama müracaatları ne vakit, kuralları neler? Takım dağılımı belirli mi?

Twitter hesabından sık sık değerli açıklamalar yapan Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, atama bekleyen binlerce sıhhat çalışanına müjdeli haberi verdi.

Bakan Koca yaptığı açıklamada, “Bakanlığımız, bu yıl 85 bin takım açıyor. Yeni çalışma arkadaşlarımızın sayısı, birtakım ülkelerin nüfusundan fazla.

Sıhhatte ‘Beyaz Islahat’a takviye kuvvet, 85 bin yeni çalışma arkadaşı! Görülmemiş muvaffakiyetler için görülmemiş büyüklükte bir takım açılıyor. Gözümüz aydın.” dedi.

Bakan Koca’nın bu açıklamasının akabinde takım bekleyen sağloık çalışanları hem sevindi hem de ayrıntıları araştırmaya başladı.

Bu kapsamda da, “Sağlık Bakanlığı 85 bin atama müracaatları ne vakit, kaideleri neler? Takım dağılımı belirli mi?” soruları gündeme geldi.

Peki, Sağlık Bakanlığı 85 bin atama müracaatları ne vakit, koşulları neler? Takım dağılımı aşikâr mi? İşte karşılığı…

Sağlık Bakanlığı 85 bin atama müracaatları ne vakit, kuralları neler? Takım dağılımı belirli mi?

Sağlık Bakanlığı 85 bin işçi alımı müracaat tarihleri, koşulları, takım ve branş dağılımı hakkında şimdi resmi bir açıklama bulunmuyor.

Mart ayında Resmi Gazete’de Sıhhat Bakanlığı’na 20 bin işçi alımı yapılacağı duyurulmuştu. Resmi Gazete’de yer alan kararla 5 bin 175’i hemşire olmak üzere 10 bin kontratlı sıhhat çalışanı ile çeşitli takımlara 10 bin daima personel alımı yapılacağı duyurulmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 27 2022 , Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir