Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Şirket mevduatları sigorta kapsamında


Şirket mevduatları sigorta kapsamında

Şirket ve kurumların bankalardaki mevduatları 200 bin lira limit olmak üzere gerçek şahıslar üzere Tasarruf Mevduatı ve İştirak Fonu (TMSF) sigortası kapsamına alındığı bildirildi.

“Sigortaya Tabi Mevduat ve İştirak Fonları ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunca Tahsil Olunacak Primlere Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Ait Yönetmelik” Resmi Gazete’de yayınlandı.

Gerçek bireylere sağlanan sigorta ayrıcalığı kuruluşlara da tanınacak

TMSF tarafından hazırlanan düzenlemeyle, yönetmeliğin birinci hususunun birinci fıkrasında yer alan “tasarruf mevduatı ve gerçek bireylere ait” ibaresi “resmi kuruluşlar, kredi kuruluşları ve finansal kuruluşlara ilişkin olanlar haricindeki tüm mevduat” olarak değiştirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir