Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Soner Çetin’den zabıtaya teşekkür


Soner Çetin’den zabıtaya teşekkür

Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin, Zabıta Haftası münasebetiyle Zabıta Müdürlüğünü ziyaret ederek, haftalarını kutladı, işçi eksiğine karşın özveriyle çalışan tüm zabıta işçisine tek tek teşekkür etti.

Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin, içinde bulunduğumuz Zabıta Haftası münasebetiyle belediyenin zabıta müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Zabıta Müdürlüğünde Lider Yardımcısı Selami Kandemir ve Zabıta Müdürü Kenan Özdemir tarafından karşılanan Lider Soner Çetin, tek tek tüm zabıta çalışanını selamladı ve haftalarını kutladı.

Belediyelerde en değerli ünitelerden birinin Zabıta Müdürlüğü olduğunu belirten Lider Soner Çetin, “Zabıtanın kıymetini anlatmaya gerek yok. Biliyorum ki tüm arkadaşlarımız özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. İşçi manasında eksiğimiz olsa da bunu hissettirmediğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Her şartta en verimli formda çalışmalarınızı bundan sonra da sürdüreceğinize eminim. Lider Yardımcımız Selami Kandemir ve Zabıta Müdürümüz Kenan Özdemir başta olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Zabıta Müdürü Kenan Özdemir’e çiçek veren Lider Soner Çetin daha sonra zabıta işçisi ile birlikte pasta kesti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir