Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Tabiat Dostu: Simge Fıstıkoğlu


Tabiat Dostu: Simge Fıstıkoğlu

Ekranların başarılı sunucusu Simge Fıstıkoğlu sunumunu yaptığı özel bir aktiflikte, tabiat dostu, çevreci iş insanlarıyla biraraya geldi. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle dijital ortamda gerçekleştirilen Castro Türkiye aktifliği bu defa Backyards’da yapıldı.

Simge Fıstıkoğlu ve firma yetkilileriyle, etrafa hassas iş insanları toplantıda manalı bir oluşuma da imza attılar. Aktiflikte, karbon nötr olması ve iştirakçilerin karbon ayak izinin sıfırlanması için fidan bağışı yapıldı. Her vakit etrafa ve tabiata duyarlığı ile dikkat çeken Simge Fıstıkoğlu, tabiatın korunması ve çocuklarımıza bırakacağımız yeşil ve pak bir dünya için herkesin üzerine düşen vazifesi yapması gerektiğini söyledi. Simge Fıstıkoğlu’nun aktiflikte giydiği kıyafet ünlü modacı Gülnur Güneş’e imzasını taşıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 Magazin

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir