Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Taşıma işleri organizatörlüğü yetki dokümanı fiyatında indirime gidildi


Taşıma işleri organizatörlüğü yetki dokümanı fiyatında indirime gidildi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, taşımacıların, mevcut yetki evrakı çeşidine ve mühletine nazaran yüzde 40 ile yüzde 85 ortasında değişen indirimden faydalanarak taşıma işleri organizatörlüğü (TİO) dokümanına sahip olabileceğini bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, revizenin, Taşıma İşleri Organizatörlüğü Yönetmeliği’nin uygulanması sırasında ortaya çıkan gereksinimlerin giderilmesi, prosedürlerin kolaylaştırılması nedeni ile yapıldığı aktarıldı.

Revize talep ve teklifler göz önüne alınarak hazırlandı

Bakanlığa gelen talep ve teklifler göz önüne alınarak hazırlanan “Taşıma İşleri Organizatörlüğü Yönetmeliği” bugün Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girdi.

“TİO yetki belgesi yüzde 40 ile yüzde 85 indirimli”

Yönetmelikle TİO evrakı alım prosedürlerinin kolaylaştırıldığı ve mesleksel yeterlilikle sermaye kurallarının da güzelleştirildiği belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“15 Temmuz 2023 tarihine kadar taşımacılarımız, mevcut yetki evrakı çeşidine ve müddetine nazaran yüzde 40 ile yüzde 85 ortasında indirimden faydalanarak TİO yetki dokümanı sahibi olabileceklerdir. Taşıma işleri organizatörlüğü yetki evrakını indirimli almak isteyen taşımacıların Bakanlığımız Bölge Müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 9 2022 , Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir