Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

TEGV’de istekli olmak isteyenler için müracaatları başladı


TEGV’de istekli olmak isteyenler için müracaatları başladı

Faaliyetlerine başladığı 1995 yılından bu yana 95 bini aşkın gönüllüsünün takviyesiyle 3 milyondan fazla çocuğun nitelikli eğitimle buluşmasını sağlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV), 2022-2023 Aktiflik Yılı istekli müracaatları başladı.TEGV’de istekli olmak isteyenler 31 Ekim’e kadar müracaatlarını www.tegv.org adresinden yapabilirler.

Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda (TEGV), istekli olmak isteyenler için müracaatlar başladı. 1995 yılında faaliyetlerine başlayan ve bugüne kadar 95 bin gönüllüsünün takviyesi ile 3 milyondan fazla çocuğu nitelikli eğitim takviyesi ile buluşturan TEGV, daha çok sayıda çocuk etkinliklerden faydalanabilsin diye yeni gönüllüleri yani çocukların tabiriyle ‘abla’ ve ‘ağabey’lerini bekliyor. Çocuklara bilişim, okuma, matematik, fen, sanat ve İngilizce olmak üzere altı ana kolda etkinlikler hazırlayan TEGV’debütün etkinlikler gönüllülerin dayanağıyla hayata geçiriliyor.

Gönüllüler yaşadıkları topluma fayda sağlayacak projeler içinde yer alarak hem toplumsal sorumluluklarını yerine getirme fırsatı buluyor hem de ferdî gelişimlerine katkı sağlıyorlar. Ayrıyeten uzaktan eğitim seçeneğiyle de dünyanın her yerinden gönüllüler TEGV ailesinin bir modülü olabiliyor. İstekli olmak isteyenler müracaatlarını 31 Ekim’e kadar www.tegv.org adresinden yapabilirler.

Nasıl TEGV gönüllüsü olunur

TEGV’de istekli olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve lise mezunu olmak gerekiyor. İstisnai gönüllülük kapsamında müsaade süreçlerine bağlı olarak 15-17 yaş istekli takviyesi de sağlanabiliyor. Bu şartlara sahip, çocuk sevgisiyle dolu herkes TEGV’de istekli olabilir. www.tegv.org sitesinden müracaat yaparak istekli olabilmenin birinci adımı atılıyor. Daha sonra vakıf tanıtımı, temel istekli eğitimini ve program istekli eğitimini kapsayan ‘adım adım’ gönüllülük süreci belirlenmiş yönlendirmeler ve takiple yürütülüyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 3 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir