Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Toplu ulaşıma İEF ayarı


Toplu ulaşıma İEF ayarı
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kültürpark’ta bugün açılacak 91’inci İzmir Enternasyonal Fuarı ve Terra Madre Anadolu 2022 Fuarı nedeniyle toplu ulaşım seferlerini artırdı. Gece dönüş yoğunluğuna karşı son sefer saatleri de uzatıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi ile TCDD iştirakinde işletilen İZBAN’da da fuara özel ek seferler olacak.
Kültürpark’ta 10 gün boyunca açık kalacak 91’inci İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) ve eş vakitli olarak düzenlenen Terra Madre Anadolu 2022 nedeniyle toplu ulaşımda birtakım düzenlemeler yapıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ulaşım kuruluşları ESHOT, Metro A.Ş., İzmir Tramvayı ve İZDENİZ’de, ziyaretçilerin fuara süratli ve kolay ulaşımının yanı sıra gece saatlerinde çıkışları sonrası için tedbirler alındı. Sefer sayıları artırıldı, son sefer saatleri de uzatıldı.
ESHOT’ta 94 hatta 370 ek sefer
ESHOT Genel Müdürlüğü, Konak Bahribaba Aktarma Merkezi ile Metro, Tramvay ve İZBAN temaslı aktarma merkezlerinden hareket eden 94 ağır çizgisi, toplam 370 adet ek seferle güçlendirdi. Araçların son sefer saatleri, 01.00 ile 02.00 ortasında değişen saatlere uzatıldı. Ayrıyeten 24.00 – 06.00 saatleri ortasında çalışan Baykuş sınırları da (910 Gaziemir-Konak, 920 Çiğli-Konak, 930 Bornova-Konak, 940 Buca-Konak, 950 Balçova-Konak) hizmet vermeye devam edecek. Çankaya, Montrö, Lozan ve Basmane üzere fuar etrafındaki kıymetli noktalarda uyum için motorize takımlar görevlendirildi. Belirlenen çizgilere ve sefer saatlerine ait detaylı bilgiye, ESHOT internet sitesinden ve toplumsal medya hesaplarından ulaşılabilir.
Metro ve Tramvay 7,5 dakikada bir
İzmir Metrosu ile Konak ve Karşıyaka tramvayları da İEF mühletince seferlerini bir saat uzatacak. Bu çizgilerde son seferler 01.20’de yapılacak. Mevcut tarifeye ek olarak yapılan düzenleme sonucunda, fuar devri boyunca İzmir Metrosu ve Konak Tramvayı’nda 20.00 – 01.20 saatleri ortasında 7,5 dakikada bir, Karşıyaka Tramvayı’nda ise 10 dakikada bir sefer yapılacak. Sefer saatleri, Metro ve tramvayın internet sitelerinden ve toplumsal medya hesaplarından görülebilir.
Nostaljik tramvay fuarda
Çiğdem ve Boyoz isimli nostaljik tramvaylar, geçen yılki üzere bu yıl da İzmir Enternasyonal Fuarı’nda hizmet verecek; konuklarını geçmişe götürecek. Her gün saat 18.00’den itibaren başlayarak 24.00’a kadar devam edecek çeşitler, 11 Eylül Pazar gününe kadar sürecek. 15 dakika sıklıkla çalışacak nostaljik tramvaylar Celal Atik Spor Salonu’nun karşısından hareket edecek.
İZDENİZ’de son sefer 02.45’te
Deniz ulaşımında da fuar mühletince ulaşımı kolaylaştıracak tedbirler alındı. 2-11 Eylül tarihleri ortasında Karşıyaka-Alsancak-Karşıyaka sınırında, saat 21.00’den sonra altı ek sefer yapılacak. Alsancak’tan son gemi 02.45’te kalkacak. Detaylı sefer tarifesine, www.izdeniz.com.tr adresinden ulaşılabilir.
İZBAN da ek sefer yapacak
TCDD ve İzmir Büyükşehir Belediyesi iştirakiyle işletilen İZBAN da İEF için ek sefer yapacak. Fuar mühletince her iki istikamete de birer ek sefer düzenlenecek. Menemen istikametine gidecek tren; 01.35’te Alsancak’tan, 01.45’te Halkapınar’dan hareket edecek, 02.24’te Menemen’de olacak. Cumaovası istikametine gidecek ek tren ise 01.35’te Alsancak’tan, 01.43’te Hilal’dan hareket edecek; 02.14’te Cumaovası’na varacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 21 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir