Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Tükürükten elde edilen DNA’dan kolye yapıp çocuklara armağan ediliyor


Tükürükten elde edilen DNA’dan kolye yapıp çocuklara armağan ediliyor

Türkiye Teknoloji Kadrosu Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yürütücülüğünde düzenlenen TEKNOFEST KARADENİZ, Samsun Çarşamba Havalimanı’nda devam ediyor.

DEÜ’nün buluşları ve kimya deneylerinin sergilendiği stantta, DNA’dan yapılan kolyeler de iştirakçilerin dikkatini çekiyor.

Tükürükten alınan numuneden çeşitli evrelerden geçirilerek elde edilen DNA, küçük şişelere koyulduktan sonra ziyaretçiye veriliyor.

Gençlerin kimyayı tanımalarını istediklerini belirten Akıncı, “Bu yüzden demir ve bakır iyonu tepkilerini gerçekleştiriyoruz. Bu iki element nitekim bileşikleriyle, değişik renkleriyle kimyayı sevdiriyor.” dedi.

Akıncı, tükürükten DNA ekstraksiyonu yapıp kolye olarak küçük şişeler içinde çocuklara armağan ettiklerini lisana getirerek, “Çok keyifli oluyorlar. DNA’larını elde etmek için standımıza geliyorlar. Biz de keyifli formda onlara ekstraksiyon yapıyoruz.” tabirini kullandı.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir