Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Türk savunma endüstrisi eserleri Avrupa’da vitrine çıkacak


Türk savunma endüstrisi eserleri Avrupa’da vitrine çıkacak

Alınan bilgiye nazaran, bu yıl 30’uncusu yapılacak Milletlerarası Savunma Sanayii Fuarı MSPO’da, dünyanın dört bir yanından ülkelerin savunma endüstrileri ve üst seviye resmi delegasyonları yer alacak. Fuara, 6-9 Eylül’de Polonya’nın Kielce kenti mesken sahipliği yapacak.

MSPO’ya 2013 yılında “Lider Ülke” olarak katılan Türkiye, fuarda ikinci sefer bu statüde ağırlanacak. MSPO 2022’de, Türkiye ile Polonya ve Avrupa ülkeleri ortasındaki savunma endüstrisi iş birliği potansiyelinin geliştirilmesi ve derinleştirilmesi için yer hazırlanması hedefleniyor.

Türkiye, MSPO 2022’ye Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) uyumunda ve Savunma ve Havacılık Sanayii İhracatçıları Birliği (SSI) dayanağıyla 26 firma ile iştirak sağlayacak. Fuar mühletince Türk savunma endüstrisi firmalarının ürettiği çeşitli insansız kara ve hava araçları, zırhlı araç platformları, silah sistemleri, deniz sistemleri, elektronik sistemler, mühimmat, simülatörler ve lojistik dayanak eserleri, başta Avrupalı olmak üzere tüm iştirakçilerin beğenisine sunulacak.

Fuar mühletince Türk resmi heyeti, mesken sahibi ülke yetkilileri ve fuara katılacak öteki ülke heyetleri ile görüşmeler yapacak. Türkiye Ulusal Pavilyonu’nda, Polonya askeri yetkilileri başta olmak üzere fuar iştirakçilerine Türk savunma sanayii ve ileri teknolojik yetenekleri hakkında bilgiler sunulacak ve iş birliği fırsatları pahalandırılacak.

Fuara Türkiye’den Aksa Run Flat (TEKCAN), Alp Havacılık, ASELSAN, ASFAT, Cet Silah, Baykar, Dorçe, Garanti Kompozit, HATSAN, HAVELSAN, İŞBİR Elektrik, Katmerciler, Koluman, MKE AŞ, Nero Sanayi, Nurol Makine, REPKON, ROKETSAN, SAHA İstanbul, Samsun Yurt Savunma, Sarsılmaz, STM, TRANSVARO, TUALCOM, TURMAKS, ZSR katılacak.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir