Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Türk Telekom yerli eSIM yeni kuşak akıllı telefonlara hazır


Türk Telekom yerli eSIM yeni kuşak akıllı telefonlara hazır

Türk Telekom, taşınabilir dünyada çığır açan eSIM teknolojisini bu yeniliği destekleyen ve yeni çıkan tüm akıllı cep telefonlarında kullanıma sunuyor. Türk Telekom müşterileri, yüzde yüz yerli teknolojiyle üretilen eSIM hizmetinden numaralarını değiştirmeden ve ek fiyat ödemeden yararlanabiliyor.

Türkiye’nin önder bilgi ve irtibat teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni kuşak teknolojilerin geliştirilmesi için çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor. Türk Telekom, kişisel ve kurumsal kullanıcıların faydalanabildiği eSIM teknolojisini, bu yeniliği destekleyen ve yeni çıkan tüm akıllı cep telefonlarında kullanıma sunuyor.

Yüzde yüz yerli teknoloji

Türk Telekom, akıllı telefonlardan giyilebilir teknolojilere, otomotiv sanayisinden internete bağlı daha birçok esere kadar geniş bir alanda kolaylıkla kullanılabilecek eSIM’ı yüzde yüz yerli teknolojiyle üretiyor. Türk Telekom altyapısıyla, Türkiye’de kurulan sunucularla entegrasyonu tamamlanan eSIM teknolojisiyle, fizikî bir müdahale gerekmeden operatör profili oluşturulabiliyor.

Çevre dostu bir dijital deneyim

Bilgi Teknolojileri ve Bağlantı Kurumu’nun SIM teknolojilerini destekleyen sistemlerin suramı ve aygıtlarda kullanımı kapsamındaki konsey kararlarına uygun olarak, büsbütün yerli ve ulusal olarak üretilen eSIM teknolojisi, kullanıcılara dijital bir tecrübe sunuyor. Dijital yapısı nedeniyle kaybolma ya da çalınma riskleri taşımayan ve fizikî bir SIM karta gereksinim olmadığı için kart değişimi ihtiyacını ortadan kaldıran eSIM, birebir vakitte etraf dostu olma özelliği de taşıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir