Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Türkiye Finans Emekli Maaş Promosyon Kampanyası’nı Yeniledi


Türkiye Finans Emekli Maaş Promosyon Kampanyası’nı Yeniledi

7500 TL’YE VARAN PROMOSYON ÖDEMESİ ve 2500 TL’YE VARAN NAKİT MÜKAFATI İLE

Türkiye Finans İştirak Bankası, emekli maaşını Türkiye Finans’a taşıyan şahıslara 7500 TL’ye varan meblağda promosyon ödemesi yapıyor. Banka ayrıyeten emekli maaş müşterilerinin referans olacakları emekli tanıdıkları için de 2500 TL’ye varan nakit ödüllere sahip olma fırsatı sunuyor. Kampanya 30 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecek.

Toplumun farklı kısımlarını desteklemeyi sürdüren Türkiye Finans, Emekli Maaş Promosyon Kampanyası’nı yeniledi. Yıllarca emek ve özveriyle çalışan emeklilere özel cazip fırsatlardan oluşan yeni bir dayanak paketi sunan banka, emekli maaşını Türkiye Finans’a getiren müşterilerine 7500 TL’ye varan fiyatta promosyon ödemesi yaparken; yakınlarının emekli maaşını Türkiye Finans’a taşımalarına aracılık eden emekli maaşı müşterilerine ise her bir yakını için 250 TL, toplamda 2500 TL’ye varan nakit ödüllere sahip olma imkânı sunuyor.

Promosyon ödemesinin yanı sıra hem emekliler hem de yakınları için cazip fırsatlar bir arada

Emekli Maaş Promosyon Kampanyası, promosyon ödemesi ve nakit mükafatların yanı sıra çok çeşitli avantajları bir ortada bulunduruyor. Şubede süreç önceliği, bankanın farklı kategorilerdeki kredi kartlarından fiyatsız faydalanma imkanı, fiyatsız EFT ve havale süreçleri, yüzde 50 indirimli kiralık kasa hizmeti, 8700 mutabakatlı Yapı Kredi ve PTT ATM’sinden 2000 TL’ye kadar fiyatsız para çekme hakkı ile birinci üç ay bankanın kredi kartıyla yapılacak aylık 250 TL ve üzeri harcamaya 100 TL, toplamda 300 TL’ye varan bonus puan kazanma üzere fırsatlar da kampanya kapsamında sunuluyor. Ayrıyeten emekliler maaş günlerinden 3 gün evvel fiyatsız 1000 TL’ye kadar para çekebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir