Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Türkiye Tırmanma Şampiyonası Kınıta


Türkiye Tırmanma Şampiyonası Kınıta

Kınık Belediyesi ve sponsor firmaların katkıları ile gerçekleştirilecek olan AVIS Türkiye Tırmanma Şampiyonası 5. Ayağı 4 Eylül Pazar günü Kınık ilçesinde yapılacak.

AVIS Türkiye Tırmanma Şampiyonası 5. ayağı, İzmir Motorsporları ve Araba Kulübü (İMOK) tarafından ICRYPEX ana sponsorluğunda Kınık Belediyesi katkılarıyla İzmir’in Kınık ilçesinde gerçekleştirilecek.
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Kınık Belediye Lideri Dr. Sadık Doğruer, 4 kategoride toplamda 30 yarışmacının çaba edeceği şampiyonaya mesken sahipliği yapacaklarını belirtti. Lider Doğruer, “5.8 k ilometre uzunluğundaki Kınık Köseler yolunda 3 çıkış olarak koşulacak yarışta 4 kategoride 30 sportmen çaba edecek. 04 Eylül Pazar günü saat 12.00’de başlayacak olan tertip saat 18.00’de Kınık Meydanı’nda gerçekleştirilecek ödül merasimi ile son bulacak” dedi.

Ülke çapında kıymetli yarışmacıların katılacağı ve klâsik hale getirilen yarışa konut sahipliği yapacak olmanın memnunluğunu yaşadıklarını söz Lider Doğruer açıklamasında şu tabirlere yer verdi:
“Kınık Belediyesi olarak bu türlü bir tertibe katkıda bulunmak ve Kınık olarak konut sahipliği yapmak epey gurur verici bir durum. Kınık Belediyesi olarak ilçemizin ismini her platformda duyurmaya İzmir ve Kınık’ın tanıtımını yapmaya uğraş gösteriyoruz. Tekrar bu kapsamda yapacağımız AVIS Türkiye Tırmanma Şampiyonası 5. Ayağına tüm İzmir’li hemşerilerimizi davet ediyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 17 2022 Spor

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir