Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

TUS ve STS imtihan giriş dokümanları erişime açıldı mı?


TUS ve STS imtihan giriş dokümanları erişime açıldı mı?

ÖSYM internet sitesinden yaptığı açıklamada TUS ve STS Tıp Doktorluğu giriş dokümanlarının erişime açıldığını bildirdi.4 Eylül’de yapılacak imtihana girecek adaylar giriş evraklarına ulaşabilirler.

TUS ve STS’ye girecek adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren İmtihana Giriş Evrakını ÖSYM’nin “https://ais.osym.gov.tr” internet adresinden 25 Ağustos 2022 tarihinde saat 14.00’ten itibaren T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile öğrenebilecekler.

ÖSYM tarafından yapılan açıklamada “04 Eylül 2022 tarihinde uygulanacak olan 2022-TUS (2. Dönem) Temel Tıp Bilimleri Testi ve 2022-STS Tıp Doktorluğu (2. Dönem) 1. Basamak imtihanı için adaylar, saat 10.00’dan sonra imtihan binalarına alınmayacaklardır.”

“04 Eylül 2022 tarihinde uygulanacak olan 2022-TUS (2. Dönem) Klinik Tıp Bilimleri Testi ve 2022-STS Tıp Doktorluğu (2. Dönem) 2. Basamak imtihanı için adaylar, saat 14.30’dan sonra imtihan binalarına alınmayacaklardır. Adaylara ve kamuoyuna hürmetle duyurulur.” ifadelerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 , , , Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir