Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Uyarmıştık! Araştırma vazifelisi imtihanlarına bir kişi girmemeli!


Uyarmıştık! Araştırma vazifelisi imtihanlarına bir kişi girmemeli!

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi tarafından 8 Ağustos 2022 tarihinde ilan edilen Fen-Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Kısmı Klasik Arkeoloji Anabilim Kısmı Araştırma Vazifelisi takımında; “Klasik Arkeoloji alanında doktora yapıyor olmak ve tezli yüksek lisansını Eskiçağ Tarihi’nden yapmış olmak. Belgelendirmek kaydıyla hafriyatlarda en az 2 yıl arkeolog olarak çalışmış olmak. Netcad, QGIS ve ArcGIS programlarını kullanabildiğini gösteren sertifikalara sahip olmak.” kaidesinin arandığını, belli bir adayı tanım eden bu kriterlerden ötürü Dumlupınar Üniversitesince ilan kurallarında rastgele bir düzeltme yapılmaması halinde yazılı imtihana sadece bir kişinin çağırılacağının ortada olduğunu 10 Ağustos 2022 tarihli yazımızda gündeme taşımıştık.

İlgili üniversite tarafından ilan edilen ön kıymetlendirme sonuçlarına baktığımızda, ne yazık ki tam da uyardığımız üzere bir durum ortaya çıkmıştır.

Gençlerin akademik takım hayaliyle ALES, yabancı lisan üzere imtihanlarla ve bilimsel çalışmalarla uğraş etme serüveni devam ederken, kimi şahısların ilanlarda yer verilen adrese teslim kurallarla kayırılarak araştırma vazifelisi imtihanlarında kendisiyle müsabakası hakkaniyete sığmamaktadır. Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım UYSAL’ın mevzuyu tekrar dikkatine sunar, adayın kendisiyle rekabet ettiği (?) bu tartışmalı araştırma vazifelisi alımını yine kıymetlendirilmesi gerektiğini belirtmek isteriz. PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 23 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir