Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Vahit Kirişci: 756,6 milyon liralık ziraî takviye ödemesi bugün yapılacak


Vahit Kirişci: 756,6 milyon liralık ziraî takviye ödemesi bugün yapılacak

Tarım alanında çalışan çiftçiler, çeşitli açılardan desteklenmeye devam ediliyor.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 756,6 milyon liralık ziraî dayanak ödemelerinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağını duyurdu.

Kirişci, toplumsal medya hesabından ziraî dayanak ödemelerine ait yaptığı paylaşımda, “756 milyon 692 bin 168 liralık ziraî dayanak ödemelerini bugün çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz. İyi ve bereketli olsun.” tabirini kullandı.

Destek ödemelerinin ayrıntıları:

AA’nın haberine nazaran, çiftçilere yönelik olarak, TMO Alım Prim Takviyesi kapsamında 439 milyon 169 bin 491 lira, Sertifikalı Tohum Kullanımı Takviyesi kapsamında 278 milyon 528 bin 500 lira, Toprak Tahlili Takviyesi kapsamında 1 milyon 550 bin 240 lira, Kırsal Kalkınma Yatırımları Dayanağı kapsamında 31 milyon 847 bin 131 lira, Uzman Eller Proje Dayanağı kapsamında 4 milyon 296 bin 478 lira, Yem Bitkileri Dayanağı kapsamında 995 bin 551 lira ve Ek Girdi Dayanağı kapsamında 304 bin 777 lira ödeme yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 , , , , Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir