Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Van Büyükşehir Okul Bahçelerine Spor Alanları Yapıyor


Van Büyükşehir Okul Bahçelerine Spor Alanları Yapıyor

Van Büyükşehir Belediyesi, spor altyapısının geliştirilmesi için kent genelindeki 125 okula basketbol ve voleybol alanı yapıyor.

Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Lider Vekili Ozan Balcı, kentin spor altyapısını güçlendirilmesi için birçok yatırım hayata geçiriyor. Her fırsatta spor ve atletin desteklenmesi için çalışmalar yürüten Vali Ozan Balcı kentteki okullara spor alanları kurulması talimatı verdi. Çalışmalarla birlikte Büyükşehir Belediyesi ve Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğünün uyumunda kent genelindeki 125 okula çok hedefli spor alanlarının üretime başlandı. Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı tarafından okul bahçelerine yer asfalt üzerine kış kurallarına uygun akrilik kaplama olarak yapılan alanlarda basketbol, voleybol ve minyatür futbol oynanabilecek.

125 okul alanının Eylül ayı sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 29 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir