Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Vladimir Putin, ordudaki asker sayısını 137 bin artıracak adımı attı


Vladimir Putin, ordudaki asker sayısını 137 bin artıracak adımı attı

Rusya ile Ukrayna ortasındaki savaş devam ederken, Rus Devlet Lideri Vladimir Putin ülkesinin askeri kanadını güçlendirecek adımlar atmaya devam ediyor…

Putin, ordudaki asker sayısını yıl başına kadar 137 bin artıracak yeni bir adım attı. Rusya Yasal Enformasyon internet portalında yayınlanan karara nazaran Putin, Rusya Federasyonu Silahlı Kuvvetleri işçi sayısının, 1 milyon 150 bin 628’i asker olmak üzere 2 milyon 39 bin 758 kişi olacak formda oluşturulması buyruğu verdi.

2023’te asker sayısı artacak

AA’nın haberine nazaran; Rus ordusundaki asker sayısı 2023’ün başına kadar 137 bin daha artacak. Bir evvelki, 17 Kasım 2017’deki karara nazaran, Rusya Silahlı Kuvvetlerinde 2018 yılının başına kadar 1 milyon 13 bin 628’i asker olmak üzere toplam 1 milyon 902 bin 758 işçi oluşturulması talimatı verilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 29 2022 , Dünya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir