Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Vodafone’un Memleketler arası Deveran Hizmeti tüm Avrupa dahil 131 ülkede


Vodafone’un Memleketler arası Deveran Hizmeti tüm Avrupa dahil 131 ülkede

Vodafone’un memleketler arası sirkülasyon hizmeti sunduğu ülke sayısı tüm Avrupa dahil 131’e yükseldi. Vodafone Red’liler, “Her Şey Dahil Pasaport – Dünya” paketleri ile bu ülkelerde tarife içeriklerini Türkiye’deymiş üzere rahatça kullanabiliyor.

Müşterilerine tarifenin ötesinde bir dünya sunan Vodafone Red, yurtdışı seyahatlerde sağladığı sirkülasyon (roaming) ayrıcalıklarıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Milletlerarası dolanım hizmetinin kapsamını tüm Avrupa’yı da dahil ederek 104 ülkeden131 ülkeye çıkaran Vodafone, Red’li müşterilerine “Her Şey Dahil Pasaport – Dünya” paketleriyle kelam konusu ülkelerde tarife içeriklerini Türkiye’deymiş üzere rahatça kullanma imkânı veriyor. Öteki yandan, “Red 40 GB Sınırsız Eğlence” tarifesinde olan müşteriler, “Her Şey Dahil Pasaport – Dünya” hizmetini 4 gün boyunca fiyatsız kullanarak tam 400 TL bedelinde yarar elde ediyor.

Vodafone Türkiye İcra Şurası Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Günümüzde, akıllı harcama yaptığını bilmek müşterilerimiz için çok kıymetli. Gayemiz, müşterilerimize günlük muhtaçlık alanlarını adresleyen yararlar ve anlık kazanımlar sunmak. Bu amaçla Red dünyamızı baştan aşağı yeniledik ve yeni marka söylemimizi ‘Vodafone Red Ayrıcalıklarla Dolu’ olarak belirledik. Bu kapsamda, deveran alanında da değerli ayrıcalıklar sunuyoruz. Vodafone Grubu’ndan aldığımız güç ve küresel tecrübemiz ile Türkiye’deki müşterilerimiz için de fark yaratıyoruz. Son 3 yılın ortalamasına nazaran tüm roaming kullanımlarımızın 77’si Avrupa ülkelerinden geliyor. Bu doğrultuda biz de memleketler arası deveran hizmetimizin kapsamını tüm Avrupa’yı da dahil ederek 104 ülkeden 131 ülkeye çıkardık. Red’liler, ‘Her Şey Dahil Pasaport Dünya’ paketleriyle kelam konusu ülkelerde tarife içeriklerini Türkiye’deymiş üzere rahatça kullanabiliyor. Red’lilere hem kendilerini özel ve öncelikli hissettirecek, hem de ömür biçimlerine uyan ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.”

İnternet kullanımına “Akıllı Aşım Koruması”

Türkiye’de bir birinci olan “Her Şey Dahil Pasaport – Dünya” hizmeti, müşterilere tarifelerindeki ses, internet ve SMS haklarını 131 ülkede Türkiye’deki üzere özgürce kullanma imkânı sunuyor. Müşteriler, bulundukları ülke ve Türkiye istikametine yaptıkları ve kendilerine Türkiye’den yapılan aramalarda tarifelerindeki her istikamete dakikaların tamamını kullanabiliyorlar. Emsal halde, tarifelerindeki her istikamete SMS’leri bulundukları ülke tarafına ve Türkiye tarafına SMS göndermek için yurtdışındayken de kullanabiliyorlar. Son olarak, tarifelerindeki internetin tamamını yurtdışında da kullanabiliyorlar. Tarifelerindeki internet bittiğinde ise “Akıllı Aşım Koruması” kapsamında birinci 20 MB’ı 35,70 TL, sonraki her 50 MB’ı 81,59 TL olacak formda kullanım yapabiliyorlar.

Son 1 yılda 200 bini aşkın kişi kullandı

“Her Şey Dahil Pasaport – Dünya” eserini kullananlar, toplam 131 ülkede ülkesine nazaran günlük 99,90 TL yahut 129,90 TL’ye tarifelerindeki tüm içeriği tıpkı Türkiye’deymiş üzere kullanabiliyor. En üst Red tarifesine gelen Red’liler ise 99,90 TL’lik paketten aylık 4 gün fiyatsız yararlanıyor. Eserde yer alan Akıllı Fiyatlandırma Teknolojisi sayesinde yurtdışındayken kullanım yapılmayan gün hiçbir fiyat ödenmiyor. “Her Şey Dahil Pasaport – Dünya” hizmetini 1 Nisan 2021 – 31 Mart 2022 tarihleri ortasında 200 bini aşkın kişi kullandı.

Kapsam 104 ülkeden 131 ülkeye çıktı

Vodafone’un memleketler arası deveran hizmetine dahil edilen ülkeler ortasında Belarus, Bosna Hersek, Finlandiya, Slovakya, Andorra, Norveç, Cezayir, Mozambik, Senegal, Tunus, Afganistan, Azerbaycan, Irak, Ürdün, Kazakistan, Kırgızistan, Maldivler, Pakistan, Türkmenistan, Vietnam, Fas, İran, Güney Kore, Nepal, Tacikistan, Fransız Ginesi, İngiliz Virgin Adaları yer alıyor.

Başvurular vftr.co/redliol adresinden

Vodafone Red’in ayrıcalıklar dünyasını keşfetmek için Red’li olan yahut olmayan herkes vftr.co/red adresini ziyaret edebiliyor. Red’li olmak isteyenler, online’a özel 15 indirimli fiyatlarla ve 24 saatte fiyatsız SIM kart teslimat seçeneğiyle vftr.co/redliol adresinden başvurabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 21 2022 Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir