Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Yeni atanan Özge öğretmenin son iletileri ortaya çıktı


Yeni atanan Özge öğretmenin son iletileri ortaya çıktı

Isparta’da yaşayan 25 yaşındaki Özge Kılıç, Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan öğretmen atamalarında Erzurum’un Hınıs ilçesine bağlı Kongor Mahallesindeki okula okul öncesi öğretmeni olarak atandı.

Acı kaza! Babası Hüseyin Kılıç ve öğretmen ablası Gaye Yavuz ile birlikte birinci misyon yerine gitmek için yola çıkan Kılıç’ın bulunduğu araç Hınıs ilçesinde denetimden çıkıp takla attı. Kazada Özge Kılıç hayatını kaybetti, aracı kullanan babası ile ablası yaralandı.

Isparta’da son seyahatine uğurlandı

Milli eğitim topluluğunu yasa boğan vefat ile ilgili Ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer de toplumsal medya hesabından genç öğretmen için başsağlığı iletisi yayınlamıştı. Kazadan yaralı kurtulan baba Hüseyin Kılıç ve abla Gaye Yavuz, Erzurum’da gördükleri tedavinin akabinde taburcu oldu. Genç öğretmen gözyaşları ortasında memleketi Isparta’da son seyahatine uğurlandı.

Atandığı okula ismi verildi

Özge Kılıç’ın Trabzon’da 2 yıl evvel özel bir üniversitede Çocuk Gelişimi Kısmı’ndan mezun olduğu ve öğretmen olabilmek için formasyon eğitimi aldığı öğrenildi. Birinci atama yerine giderken hayatını kaybeden Özge Kılıç’ın ismi ise atandığı Kongor İlkokulu’na verildi. Okulun tabelası Özge Kılıç İlkokulu olarak değiştirildi.

“Kazada Özge dışarı fırlamış”

İlk atandığı misyon yeri olan Erzurum’a giderken Hınıs ilçesi yakınlarında kazada ölen Özge Kılıç’ın babası Hüseyin Kılıç, SABAH’A kaza günü yaşananları anlattı: ” Kızım pazartesi okulda vazifesine başlayacaktı. Biz de Özge, ablası ve ben yola çıktık. Üçümüzün de sürücülüğü vardı. Değişe değişe Isparta’dan Erzurum’a kadar geldik. Sonra bir anda araç yoldan çıktı. Varacağımız yere 30 kilometre kalmıştı. Kazada Özge dışarı fırlamış. Biz araçta yaralandık ancak maalesef Özge’yi kaybettik” dedi.

Son iletileri ortaya çıktı

Atandığı için çok keyifli olan Özge Kılıç’ın yakın arkadaşlarından olan Hande Sarığlan’a whatsapp üzerinde atanma evrakını gönderip, ‘Atandım kanki, birazdan yola çıkacağız’ yazarak memnunluğunu lisana getirdiği ortaya çıktı.

“Kendimde değilim”

Genç kızın bildiride memnunluğunu ‘Şoktayım, kendimde değilim’ diyerek söz ettiği, arkadaşının ‘hayırlı olsun’ yazması üzerine, ‘Darısı sizin başınıza’ diyerek arkadaşına âlâ temennilerde bulunduğu öğrenildi.

Acılı baba: Hepimiz keyifli olmuştuk

Özge Kılıç’ın isminin atandığı okula verilmesi ile ilgili de konuşan baba Hüseyin Kılıç şunları söyledi; “Özge okuldan mezun olduktan sonra formasyon eğitimi aldı. 3 yıl engelli çocukların eğitim gördüğü bir okulda vazife yaptı. Hem misyon yaptı hem de KPSS’ye hazırlandı. Geçen yıl girdiği KPSS puanı ile son atamalarda atanması çıktı.

Hepimiz çok keyifli olmuştuk. Özge çok istiyordu. Hayatını öğretmenliğe adamıştı. Çok hoş hayalleri vardı. Takdiri ilahi. Allah nasip etmedi. Atandığı okula isminin verildiği haberini Bakanımız Mahmur Özer beni arayarak haber verdi. Çok ince bir davranış oldu.

Kimler düşündüyse Allah razı olsun. İnşallah kızımın isminin verildiği okuldan kızımın istediği üzere kuşaklar yetişir o da yattığı yerde rahat yatar. Bakanımıza ve bedelli Erzurumlulara çok teşekkür ediyorum”

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 , , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir