Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Yerli Oyun Stüdyosu Playstige’den Oyun Dalı Üzerine Araştırma


Yerli Oyun Stüdyosu Playstige’den Oyun Dalı Üzerine Araştırma

Playstige Interactive, oyuncu kimliklerini araştırdığı raporu yayınladı

Dünyaca ünlü konsol platformlarına yayınladığı oyunlarla isminden kelam ettiren yerli oyun stüdyosu Playstige Interactive, geçtiğimiz günlerde bir müddettir yürütmekte olduğu ve oyuncuların bilhassa oyun ekipmanlarına ve eserlerine olan bakış açısını, satın alım tercihlerini, bu eserlerle olan alakasını araştırdığı araştırmayı yayınladı. Araştırma kalitatif olarak focus küme tekniği ile 7 haftada tamamlandı.

Beş başka kısımdan oluşan raporda, Konsol Algısı, Marka Tecrübesi, Oyun ve Oyuncu Tecrübe Seyahati, üzere başlıklarda konsol pazarındaki oyuncuların eğilimleri ve beklentileri bedellendiriliyor. Rapor öteki yandan küme iştirakçilerinin kripto piyasasına nasıl baktığına da araştırıyor. Bu niteliğiyle rapor, pazarda kişi başı en çok harcama ölçüsüne sahip konsol oyuncularının kripto modeline bakış açısını ortaya koyuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 3 2022 Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir