Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Yeşilay’ın Sağlıklı Fikirler Kısa Sinema Yarışması’nın son müracaat tarihi 18 Kasım’ a uzatıldı


Yeşilay’ın Sağlıklı Fikirler Kısa Sinema Yarışması’nın son müracaat tarihi 18 Kasım’ a uzatıldı

Yeşilay’ın bu yıl 6’ncısını gerçekleştireceği Sağlıklı Fikirler Kısa Sinema Yarışması’nın son müracaat tarihi 18 Kasım tarihinekadar uzatıldı. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla, “Gençlerin Gözünden Uyuşturucu Bağımlılığı” temasıyla düzenlenen yarışa; Türkiye genelinde lisans ve yüksek lisans seviyesinde eğitim gören tüm öğrenciler katılabilecek.

Sağlıklı Fikirler Kısa Sinema Yarışması’na son 12 ay içinde çekilmiş, kurmaca yahut belgesel cinsinde sinemalarla müracaat yapılabilecek.

Toplamda 104 bin TL ödül verilecek

Yeşilay Bilim Konseyi Üyesi Prof. Dr. Peyami Çelikcan’ın başkanlık ettiği heyette; direktör Derviş Zaim, senarist Birol İtimat, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fecir Alptekin, Mehmet Güleryüz üzere isimler de yer alıyor. Sağlıklı Fikirler Yarışması’nda kazananlara toplamda 104 bin TL para mükafatı veriliyor.

Sağlıklı Fikirler Kısa Sinema Yarışması’nda kurmaca ve belgesel kategorilerinin birincilerine 18 bin TL, ikincilerine 13 bin TL, üçüncülerine ise 8 bin TL para mükafatı verilecek. T.C. Kültür Bakanlığı Özel Ödülü’ne kıymet görülen sinemanın sahibi ise 18 bin TL ile ödüllendirilecek. Müsabaka web sitesi kisafilm.yesilay.org.tr üzerinden yapılan oylamayla “Halkın Favorisi Özel Ödülü”nü almaya hak kazanan sinemanın sahibi de 8 bin TL alacak.

Her öğrencinin, 30 saniye ile 5 dakika ortasında değişen uzunluklarda, en fazla 3 eser ile katılabileceği yarış hakkındaki ayrıntılı bilgilere ve duyurulara kisafilm.yesilay.org.tr web adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 Kültür sanat

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir